Biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka. Kim był Jerzy Woźniak? Przyjaciel ojca zamarłego producenta również przeżył jego śmierć i zdecydował się powspominać jego tatę na łamach jednego z dzienników. Czym się zajmował i jak wyglądała jego relacja z synem? Mężczyzna zdradził wiele szczegółów. 

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła całą Polską. Jerzy Woźniak to biologiczny ojciec zmarłego producenta, a jego znajomi i przyjaciele również przeżyli jego śmierć. Krzysztof Piesiewicz w rozmowie z Faktem powspominał ojca Piotra Woźniaka-Staraka. 

Kim był Jerzy Woźniak?

Jerzy Woźniak był adwokatem, który w latach 80. był obrońcą opozycjonistów, czym zdobył szacunek wielu ludzi, a także biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka.  Kilka lat po narodzinach Piotra zachorował na raka i niestety nie udało mu się wygrać ze śmiertelną chorobą. Zmarł, gdy Piotr miał zaledwie 7 lat. Krzysztof Piesiewicz, polski prawnik, polityk i scenarzysta przyjaźnił się z Jerzym Woźniakiem i zdecydował się opowiedzieć o zmarłym koledze w rozmowie z Faktem. Jak go zapamiętał?

Jurek zawsze był z Piotrusia dumny, a ja przyznam, że uwielbiałem patrzeć na tę rodzinę. Niezwykle fajne małżeństwo, urocza i piękna żona, szczęśliwy ojciec i miłe dziecko. Tak to zapamiętałem- wspomina w Fakcie Piesiewicz. 

Piotr Woźniak-Starak w chwili śmierci taty miał zaledwie 7 lat, toteż przyjaciel jego ojca pamięta jedynie urywki z jego dzieciństwa. Jak wspomina go jako małego chłopca? 

-Pamiętam też, jak już po śmierci Jerzego spędzaliśmy wakacje zimowe na Kalatówkach. O Piotrze, który był wówczas małym chłopcem, mogę jedynie powiedzieć, że było to rezolutne i otwarte dziecko- dodał prawnik. 

Gdy biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka zmarł, jego matka związała się z biznesmenem Jerzym Starakiem, z którym jest do dzisiaj. Jerzy Starak usynowił Piotra, dając mu tym samym swoje nazwisko. 

Jak zginął Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak zginał 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno. Producent odpoczywał wraz z najbliższymi, jednak podczas jego jazdy motorówką, na której towarzyszyła mu tajemnicza 27-latka doszło do wypadku. Prawdopodobnie podczas gwałtownego zakrętu obydwoje wypadli poza burtę.

Kobiecie udało się o własnych siłach dopłynąć do oddalonego o 100 metrów brzegu, niestety nie udało się to producentowi. Ciało męża Agnieszki Woźniak-Starak znaleziono piątego dnia poszukiwań. Jego pogrzeb odbędzie się 29 sierpnia o godzinie 19:00 w Konstancinie Jeziornej, a dnia następnego urna z jego prochami zostanie złożona w Fuledzie, mazurskiej miejscowości, gdzie rodzina Staraków ma swoją posiadłość. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Biologiczny ojciec
materiały prasowe

Biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka był adwokatem. 

biologczny ojciec
fot. screen YouTube Uwaga! TVN

Zmarł na raka w 1987 roku, gdy Piotr miał 7 lat. 

biologiczny ojciec
filmpolski.pl

Piotr Woźniak-Strak zmarł w wieku 39 lat. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. McDonald’s z ogromnym logo w Łazienkach. Sprawa wywołuje wielką burzę
  2. Kotka czekała pod kliniką godzinami, ludzie nie chcieli jej wpuścić. Chciała się ratować
  3. Tata nagrał pierwsze spotkanie synka z adoptowanym psem. Wzruszające do łez wideo
  4. Pitbull skrzyżowany z husky. Efekt? Najśliczniejszy pyszczek świata
  5. W głowie się nie mieści! Mężczyzna nagle z wielkim impetem kopnął bezbronnego psa (WIDEO)
  6. Latami szukał zaginionego psa, zwierzak cierpiał w schronisku. Nagle wyczuł znajomy zapach i oszalał z radości