Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski musieli sprzedać willę. ”Nasze dwie emerytury nie wystarczają na utrzymanie tego domu”
Marta Kulik
Marta Kulik 28.07.2019 14:19

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski musieli sprzedać willę. ”Nasze dwie emerytury nie wystarczają na utrzymanie tego domu”

bogumiła wander
fot. screen z youtube.com @stylzyciatvp

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski nie byli w stanie utrzymać willi pod Warszawą. Nasze dwie emerytury nie wystarczają na utrzymanie tego domu – mówili w Super Expressie. Para zdecydowała się na sprzedaż posiadłości, która wymagała ogromnych nakładów finansowych.

Bogumiła Wander musiała opuścić luksusową willę, którą wspólnie z mężem budowali, poświęcając sporo czasu i pieniędzy. Przeprowadzkę zaplanowali do dużo mniejszego lokum. Różnica to aż 200 metrów kwadratowych! Bankructwo spowodowało, że musieli sprzedać nie tylko dom. Nikt nie wiedział, że są w aż tak trudnej sytuacji.

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski musieli sprzedać willę

W ubiegłym roku Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski przyznali, że z powodów finansowych muszą opuścić willę, w której mieszkali przez dziesięć lat. Sytuacja miała być na tyle poważna, że wcześniej sprzedali samochód, aby móc pokryć bieżące wydatki.

Nasze dwie emerytury nie wystarczają na utrzymanie tego domu. Można powiedzieć, że jestem bankrutem — mówił Krzysztof Baranowski, czytamy na se.pl.

Małżeństwo zgodnie ustaliło, że z 280-metrowej willi pod Warszawą przeniosą się do 80-metrowego mieszkania w centrum stolicy. To ogromna rewolucja w ich życiu, ale dzięki przeprowadzce mogą być bliżej rodziny. Mąż dziennikarki podkreślał, że im szybciej zmiany wejdą w życie, tym lepiej.

Bogumiła Wander: dom

Dom pod Warszawą był spełnieniem marzeń słynnej dziennikarki. Okazuje się, że wybudowanie go wcale nie było takie proste. Nie dość, że pojawiły się pewne problemy związane z ogromną działką, którą małżeństwo wybrało, to jeszcze kwestie finansowe utrudniały rozpoczęcie budowy. Teren był nieużywany przez dwa lata i wymagał gruntownych prac.

Wzięliśmy kredyt, córka Krzysztofa pożyczyła nam pieniądze, dzięki którym powstał stan surowy. Wykończenie domu trwało ponad rok — opowiadała Bogumiła Wander.

Wcześniej oboje mieli swoje domy, ale przyszłość wyobrażali sobie w ich wspólnej willi oddalonej od centrum miasta. Niestety, po dziesięciu latach zostali zmuszeni na nowo ułożyć sobie życie.

ZOBACZ ZDJĘCIA BOGUMIŁY WANDER:

kim jest mąż bogumiły wander

Bogumiła Wander z powodów finansowych musiała opuścić ogromną willę pod Warszawą.

Bogumiła Wander

Mąż dziennikarki wyznał, że w zasadzie jest bankrutem, a dwie emerytury nie wystarczają na utrzymanie domu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Agnieszka Kaczorowska urodziła! Gwiazda pokazała zdjęcia maleństwa
  2. Romuald Lipko dzielnie walczy z chorobą. „Wielu ludzi dało sobie z tym radę, bardzo możliwe, że dam sobie radę i ja”
  3. Danuta Lato była gwiazdą lat 70. Jej wymiary 110-58-84 do dziś wzbudzają zachwyt
  4. Helena Vondráčková podkochiwała się w polskim muzyku. Ich spotkanie zainicjowała Maryla Rodowicz
  5. Gwiazda TVP wzięła ślub! Aktorka postawiła na zmysłowe koronki, przystojny mąż również zaszalał ze strojem

Źródło: se.pl