Brat Anny Lewandowskiej to prawdziwe ciacho. Kim jest Piotr Stachurski? Nie poszedł w ślady starszej siostry i nie jest zawodowym sportowcem. Został artystą, co wcale nie oznacza, że nie dba o swoją kondycję fizyczną. Fanki gwiazdy są zachwycone tym przystojnym i inteligentnym mężczyzną.

Brat Anny Lewandowskiej przez długi czas był tajemniczą postacią, ale ze względu na zmiany w jego życiu internauci mogli nieco lepiej poznać tę postać. Piotr Stachurski kilka razy pojawił się na Instagramie znanej siostry, dlatego wiele osób wie, jak wygląda. A czym się zajmuje?

Kim jest brat Anny Lewandowskiej?

Brat Anny Lewandowskiej jest artystą, magistrem sztuki. W 2016 roku ukończył Akademię Sztuk Pięknych i przez długi czas nie interesował się światem sportu. Swój czas poświęcał wernisażom i rozwijaniu umiejętności, dzięki czemu dziś może pochwalić się fascynującą pracą. Kilka miesięcy temu jednak wprowadził pewne zmiany w swojej codzienności.

brat
instagram.com/piotrekstachurski

Dzięki pasji siostry Piotr Stachurski również ceni sobie aktywny tryb życia i doskonale wyrzeźbione ciało, dlatego jakiś czas temu wziął udział w jednym z jej obozów. Sport spodobał mu się na tyle, że od kilku miesięcy biega i regularnie ćwiczy z Anną oraz jej trenerami.

Czym zajmuje się Piotr Stachurski?

Piotr Stachurski zajmuje się tworzeniem scenografii i ma już na koncie wiele sukcesów zawodowych. Jego prace mogliśmy oglądać w reklamach strojów sportowych czy telefonów komórkowych. Brat Anny Lewandowskiej pracował też na planie najnowszego Wiedźmina, a efekty jego wysiłku już niebawem będziemy mogli zobaczyć na Netflixie.

Piotr Stachurski zajmuje się też malarstwem, wernisaże jego obrazów odbyły się już kilka razy. Prywatnie jest wielkim fanem Tolkiena i… Spidermana. Artysta jest dwa lata młodszy od swojej siostry, z którą od zawsze ma wspaniałe relacje. Anna Lewandowska wielokrotnie podkreślała, że w szkole zawsze stawała po stronie brata i pilnowała, aby mógł czuć się bezpiecznie. Świetny kontakt pozostał im do dziś, o czym świadczą wspólne treningi i zdjęcia na Instagramie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

brat
instagram.com/piotrekstachurski

Anna Lewandowska od zawsze ma świetny kontakt z młodszym bratem.

brat
instagram.com/annalewandowskahpba

Piotr Stachurski to artysta z zamiłowaniem do sportu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Stało się! Iwona Pavlovic zatańczyła z Rafałem Maserakiem. Fani: „Najlepszy występ na świecie”
  3. Gwiazda TVN przeszła szereg operacji plastycznych i została wróżką. Dostała nawet własny program
  4. Violetta Villas na scenie była ekscentryczna i pewna siebie. W garderobie leżała krzyżem i odmawiała różaniec
  5. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
  6. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
Poprzedni artykuł„Mój były chłopak zaprosił mnie na swój ślub. Oczywiście, że pójdę – gdy mnie zobaczy na pewno do mnie wróci”
Następny artykułZabrał chorą sunię do sklepu zoologicznego. Kupił jej wszystko, czego dotknęła noskiem
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.