Brat Agnieszki Chylińskiej był inspiracją, która ukształtowała polską artystkę w tę osobę, którą jest obecnie. I chociaż ich ścieżki życia potoczyły się zupełnie inaczej, nie można powiedzieć, że pomiędzy Agnieszką a jej bratem nie ma podobieństw. Jego wpływy są widoczne w działalności piosenkarki. 

Chociaż utrzymanie dobrych stosunków z rodziną potrafi być niezwykle ciężkie, ona i tak pozostaje ważną wartością w naszym życiu, która pozwala nam na samorozwój i bycie prawdziwym sobą. Brat Agnieszki Chylińskiej był takim właśnie elementem jej życia, chociaż nie zawsze świetnie się dogadywali!

Kim jest Wawrzyn Chyliński?

Wawrzyn Chyliński to brat Agnieszki Chylińskiej, mieszkający w Stanach Zjednoczonych perkusista. Mężczyzna w swoim życiu angażował się w liczne projekty muzyczne, które mogą rozpoznać fani metalu. Najdłużej mężczyzna był związany w stworzonym w Chicago zespole Against The Plagues. Grał również z Forest of Impaled, Damnation i Road’s End.

W swojej karierze muzycznej brat Agnieszki Chylińskiej nie posługuje się imieniem Wawrzyn, jako że, szczególnie w Stanach, mogłoby mu to przyprawić kłopotów. Posługuje się zamiast tego pseudonimem artystycznym Varyen. Prywatnie mężczyzna jest mężem Angeliki i ojcem synka, Vincenta. 

Agnieszka Chylińska: brat był jej inspiracją

Agnieszka Chylińska i jej brat, Varyen, w przeszłości mieli bardzo skomplikowane stosunki. W młodości piosenkarka podziwiała brata, którego gust muzyczny kształtował i jej upodobania. Jednak kiedy w jej życiu zaczęły się zawirowania, brata przy niej nie było. Rozwiązanie tego konfliktu chwilę zajęło.

W końcu jednak Agnieszka Chylińska wybaczyła bratu i od tego czasu żyją na dobrej stopie. Przez pewien czas mężczyzna zajmował się nawet organizacją jej koncertów. Piosenkarka uwielbia też swojego bratanka. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

brat
facebook.com/wchylinski

Brat Agnieszki Chylińskiej jest perkusistą.

brat
facebook.com/wchylinski

Wawrzyn Chyliński używa pseudonimu „Varyen”.

brat
facebook.com/wchylinski

Niedawno został ojcem!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mogą wywoływać raka. Naukowcy radzą uważać na lampy UV z salonów kosmetycznych
  2. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa
  3. Mama Andrzeja Dudy zdradziła, jakie prezenty robi Prezydent. Ma zaskakującą zasadę, którą zawsze się kieruje
  4. Nie żyje uwielbiany muzyk. Zmarł w wyniku poważnego wypadku
  5. Syn Natalii Kukulskiej to prawdziwy przystojniak. Pójdzie w ślady mamy?
  6. Jacek Rozenek skomentował ciążę Małgorzaty Rozenek. Takich słów nikt się nie spodziewał

źródła: pomponik.pl, topdrummer.pl, facebook.com/wchylinski

Poprzedni artykułKim jest pierwsza żona Radosława Majdana? Przed Dodą był związany z piękną blondynką
Następny artykułJak ubrać dziecko do samolotu? Niezbędniki każdej zorganizowanej mamy
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego