Buldog, który jakiś czas temu przyszedł na świat, mocno zezłościł się na swoją ukochaną mamę. Właścicielka zwierzaka postanowiła nagrać jego przeuroczy napad złości. Zachowanie czworonoga jest po prostu rozbrajające. Na pierwszy rzut oka widać, że szczeniaczek będzie miał naprawdę trudny charakter!

Filmik, który chcemy wam dziś zaprezentować, jest najlepszym dowodem na to, ze buldożki francuskie nie bez przyczyny nazywane są uparciuchami o wielkim sercu. Szczeniak pomimo młodziutkiego wieku jest charakterny, a jego mama nie będzie miała z nim łatwego życia.

Buldog zezłościł się na swoją mamę 

Jego reakcja i napad złości bawi do łez. To zupełnie zrozumiałe, że filmik z jego udziałem w tak szybkim czasie osiągnął zatrważająca liczbę ponad 3 milionów wyświetleń. Elvis, czyli nasz czworonożny bohater swoją przeuroczą agresją udowadnia, że jest naprawdę uparty i charakterny.

Buldog
Screen z filmiku YouTube

Buldog nie zamierzał ukrywać swojej złości. 

Sposób, w jaki kłóci się ze swoją mamą, rozbraja do łez! Zwierzak szczeka, warczy i ze wszystkich sił próbuje pokazać, że to on jest górą i do niego należy ostatnie słowo. Kiedy zauważa, że na jego mamę zupełnie to nie działa, zaczyna skakać i prosić się o atencję. W związku z tym, że nie do końca opanował technikę chodzenia, bezwładnie upada na ziemię. Mimo to pozostaje nieugięty i nie zamierza się poddać. Jego zachowanie wywołuje niekontrolowany atak śmiechu!

Każdy zapragnął mieć takiego psiaka

Internauci, którzy w sieci natrafili na filmik z udziałem zwierzaka, nie potrafili powstrzymać swojego zachwytu. Komentarze ciągnęły się w nieskończoność.

– Wspaniały awanturnik! W przyszłości będzie wspaniałą głową rodziny – napisała jedna z kobiet.

– I jak tu go nie kochać? Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad zakupem buldożka… teraz jestem pewna, że to dobry pomysł! – dodała kolejna.

ZOBACZ FILMIK Z UDZIAŁEM ZEZŁOSZCZONEGO BULDOŻKA:

Szczeniak robi wszystko, by postawić na swoim. Wideo jest przezabawne!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój telefon nie wytrzyma kilku godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Kim jest Małgorzata Tomaszewska? Nowa prowadząca ”Pytanie na Śniadanie” ma znanego ojca
  3. Obsada „365 dni” ujawniona! Wiemy, kto zagra Laurę Biel i Massima
  4. Matka adoptowała 3 dzieci, choć miała już 5 własnych. Wszystko z powodu jej sąsiadki
  5. Przygarnęli z ulicy małego puchatego pieska. Myśleli, że to jakaś nowa rasa, ale prawda okazała się przerażająca
  6. Powalające zdjęcia gigantycznego kota rasy maine coon. Aż ciężko uwierzyć, jest większy od większości psów
Poprzedni artykułMama braci Golec wydaje solową płytę! Przebije swoich słynnych synów?
Następny artykułPiękny gest Anny Dymnej. Oddała hołd zmarłemu mężowi w wyjątkowy sposób
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.