Butelka, która wypłynęła z morza, skrywała w sobie tajemniczy list. Kobiety idące brzegiem Bałtyku natrafiły na nią, a treść wiadomości wprawiła je w osłupienie. Swoim znaleziskiem niemalże natychmiast podzieliły się w sieci. Takie niespodzianki nie mają przecież miejsca codziennie.

Jeśli listy w butelce kojarzą wam się tylko i wyłącznie z filmami to byłyście w ogromnym błędzie. Takie rzeczy dzieją się też w prawdziwym życiu. A bibliotekarki z Gdyni, które przechadzały się po plaży w Gdyni dokonały niesamowitego odkrycia. Gdyby nie ich wpis na Facebooku, aż trudno byłoby w to wszystko uwierzyć.

Butelka kryła w sobie tajemniczy list 

Kobiety, które na nią natrafiły są prawdziwymi szczęściarami. Kto by pomyślał, że ludzie w dalszym ciągu piszą listy w butelkach? Zacznijmy jednak od początku tej wyjątkowej historii.

Bibliotekarki, o których chcemy wam opowiedzieć brały udział w zorganizowanym szkoleniu w Rowach. W trakcie przerwy postanowiły pospacerować brzegiem plaży. To właśnie wtedy ich uwagę przykuła butelka po winie, znajdująca się tuż przy brzegu. Kiedy podeszły nieco bliżej, dostrzegły, że w środku znajduje się list.

Butelka
facebook.com @Biblioteka Gdynia

Butelka po winie skrywała w sobie wiadomość. 

Kto był nadawcą wiadomości?

Kobiety po sposobie wypowiedzi i charakterze pisma spekulują, że jest nią mała dziewczynka.

-List został napisany przez dziewczynkę, która szuka przyjaciół. Nazywa się Heike i jest z Niemiec. Wychodzi na to, że butelka z listem została wrzuca do Bałtyku właśnie w Niemczech, co czyni tę historię jeszcze bardziej niewiarygodną- napisały na swoim Facebooku bibliotekarki.

Jak już zapowiedziały nie zamierzają pozostawić jej bez odpowiedzi. Na ten moment przekazały już list zwrotny w odpowiednie miejsce.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Butelka
facebook.com @Biblioteka Gdynia

Treść wiadomości była naprawdę niesamowita. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  2. Piotr Kraśko właśnie opublikował selfie ze swoją byłą. Komentarz jego żony to mistrzostwo
  3. Lekarz, który zawrócił w głowie kobietom na całym świecie. Aż chce się chorować
  4. „Mój syn ma 38 lat i wciąż mieszka ze mną. To życiowy nieudacznik, tak jak jego ojciec”
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno
Poprzedni artykuł„Wydałam pół wypłaty na ubrania. Założę je na groby, wszystkim ciotkom opadną szczęki”
Następny artykułBogaty senator twierdzi, że Tomasz Karolak jest mu winny aż 110 tysięcy złotych. Znamy szczegóły sprawy
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.