Syn Zofii nie umie poradzić sobie w życiu do tego stopnia, że jego matkę całkowicie to już załamuje. Kobieta nie wie, co zrobiła źle, że jej dziecko jest takie nieporadne. Marcin jest dorosłym, prawie 40-letnim mężczyzną, a nie potrafi ani znaleźć sobie stałej pracy, ani żony, ani nawet mieszkania.

Dorosłe dzieci mieszkające z rodzicami nie są wcale takim niespotykanym zjawiskiem. Mimo wszystko większość z nich wyprowadza się przed trzydziestką. Ludzie tacy jak syn naszej czytelniczki zdarzają się rzadko. W końcu większości z nas zależy na prywatności, o którą raczej trudno, kiedy wciąż mieszka się z mamą. 

Mama chce, żeby syn się wyprowadził

— Mój syn ma 38 lat i wciąż mieszka ze mną. To pierdoła życiowa tak jak jego ojciec. Andrzej był dokładnie taki sam, pobraliśmy się tylko dlatego, że to były inne czasy. Gdybym miała taką sytuację, jak kobiety dzisiaj, nigdy w życiu bym za niego nie wyszła. Ale te geny przeszły na Marcina.

syn
unsplash.com

Marcin nie chce się wyprowadzić.

Zofia najchętniej wyrzuciłaby syna z domu. Kocha go, to w końcu jej dziecko, ale ma dosyć nieporadności życiowej syna. Nie może się na niego patrzeć, kiedy po raz kolejny mężczyzna wraca do domu, wyrzucony z następnej pracy i nie robi absolutnie nic, żeby jakoś poprawić swoje życie.

Mam dosyć własnego dziecka

To ciężkie słowa, wypowiedziane przez matkę, ale Zofia ma już dosyć. — Jak to jest możliwe, że dorosły facet nie ma dosyć mieszkania z matką. Ja jestem na emeryturze, cały czas w domu, a on tak samo, jakby to on miał 70 lat. Żeby chociaż jeszcze wkoło domu coś pomógł, ale nie, to będzie tylko siedzieć przed telewizorem, albo coś stukać na komputerze. 

Zofia nie potrafi rozwiązać tej ciężkiej sytuacji. Żadne rozmowy z dorosłym synem nie pomagają, on nie widzi problemu w swoim zachowaniu, w tym, ile kłopotu i zmartwienia przysparza matce. Kobieta nie sądzi, żeby był szczęśliwy, a jednak nie robi absolutnie nic, żeby zmienić swoją sytuację. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

syn
unsplash.com

Pani Zofia ma dosyć.

syn
unsplash.com

Jej mieszkanie jest wiecznie zabałaganione.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ranking najbardziej wpływowych Polaków. Poseł i pisarka lepiej niż premier
  2. 3 oznaki, że jesteś mądrzejszy niż ci się wydaje. Wiele osób uznaje je za wady
  3. Znaki zodiaku, które nie są stworzone do życia w Polsce. Ciągnie ich w najdalsze zakątki świata, uwielbiają przygody
  4. Mąż powiedział jej, że muszą się rozstać. Podał powód, od razu zadzwoniła do księdza
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno
Poprzedni artykułGwiazdor „Klanu” przyznał, że jeszcze nigdy nie było tak źle. Fani nie zdawali sobie nawet z tego sprawy
Następny artykułLekarz, który zawrócił w głowie kobietom na całym świecie. Aż chce się chorować
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego