Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cezary Żak nie wygląda już, jak na zdjęciu. Aktor zmienił się nie do poznania: „Jak Demis Roussos”
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 16.06.2021 18:56

Cezary Żak nie wygląda już, jak na zdjęciu. Aktor zmienił się nie do poznania: „Jak Demis Roussos”

Cezary Żak
fot. East News/TRICOLORS

Na profilu Katarzyny Żak pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje ze swoim mężem. Para została uchwycona ze szczerymi uśmiechami na twarzach. Największe zainteresowanie wzbudził mąż aktorki, który zaprezentował się zupełnie inaczej niż zwykle.

Polki i Polacy Cezarego Żaka najbardziej kojarzą z serialu „Miodowe lata”. To właśnie tam mieliśmy okazję przez kilka lat podziwiać jego grę aktorską. Od tego czasu jednak wiele się zmieniło, aktor na najnowszym zdjęciu nie przypomina już Karola Krawczyka, a zdaniem fanów Demisa Roussosa.

Cezary Żak jak Demis Roussos?

Na profilu Katarzyny Żak pojawiło się jej zdjęcie, na którym pozuje wraz z mężem – Cezarym Żakiem. Para od lat cieszy się sympatią polskich widzów, którzy także nie stronili od pozostawienia kilku miłych słów pod zdjęciem.

Szczególną uwagę zwrócił właśnie Cezary Żak, którego wygląd zdecydowanie różnił się od tego, który mieliśmy okazję podziwiać jeszcze kilka tygodni temu.

Zmianie uległa twarz aktora, na której pojawiła się bujna broda. Do tej pory nie mieliśmy okazji oglądać go w takim wydaniu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wiele osób bez namysłu stwierdziło, że na najnowszym zdjęciu Cezary Żak przypomina greckiego piosenkarza – Demisa Roussosa.

-Piękni i młodzi. Pozdrawiam serdecznie. Pan Cezary jak Demis Roussos

-Przystojnie, przystojnie. Troszkę przypomina Pan Roussosa

-Cezary wygląda jak Demis Roussos – komentowali internauci.

Widzicie podobieństwo?

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram

Tagi: cezary żak