Chłopiec stracił palca podczas libacji alkoholowej w domu swojej matki. Jak przekazuje portal se.pl, 4-latek miał przytrzasnąć sobie palca tapczanem, a matka chwyciła za nożyczki i żywcem pozbawiła swojego syna paluszka. Z domu pijanej matki dobiegał tak przeraźliwy krzyk dziecka, że postawił na nogi sąsiada. Po jakimś czasie trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek w miejscowości Dobropole Pyrzyckie w województwie zachodniopomorskim. Po zdarzeniu chłopiec został przewieziony do szpitala Unii Lubelskiej w Szczecinie. W momencie zdarzenia jego matka była kompletnie pijana.

Chłopiec stracił palca

Słysząc o takich przypadkach, ludzie mają nadzieję, że to tylko plotka i nic takiego nie miało miejsca. Niestety sytuacja została potwierdzona przez wiele mediów w Polsce. Podczas alkoholowej libacji swoich rodziców matka odcięła palec swojego syna. W momencie zdarzenia Iwona L. miała 2,5 promila alkoholu w organizmie.

4-letni chłopiec miał przytrzasnąć sobie paluszka tapczanem, jednak jego matka z uwagi na zdecydowanie ograniczoną możliwość posługiwania się wyobraźnią wpadła na genialny pomysł, że chwyci za nożyczki i pozbawi dziecka przytrzaśniętego palca. Jak postanowiła, tak zrobiła.

Dziecko nie mogąc wytrzymać bólu, wydało z siebie przeraźliwy i niezwykle donośny krzyk, który (na szczęście) usłyszał sąsiad. Mężczyzna udał się na miejsce zdarzenia i wezwał pomoc, która bezzwłocznie przyjechała, by zabrać chłopca do szpitala.

Na miejscu pojawili się także funkcjonariusze policji, którzy przebadali stan trzeźwości kobiety, a następnie ją zatrzymali. Sprawa trafiła do prokuratury, gdzie obecnie prowadzone są badania, mające na celu ustalić okoliczności, w których doszło do tego przerażającego zdarzenia.

Nieszczęścia spowodowane przez matki

Niestety, ale bardzo często słyszy się o przypadkach, w których matka wyrządziła krzywdę swojemu dziecku lub doprowadziła do najgorszego. Sprawa nie dotyczy tylko Polski, ale także innych krajów na świecie.

W sierpniu br. doszło do niewytłumaczalnego zdarzenia, w którym to matka w stanie pełnej trzeźwości wyrzuciła swoje dziecko z okna w domu jednorodzinnym. Na szczęście wyszło z tego z niewielkimi obrażeniami, a po czasie wróciło do pełni zdrowia. Matka została zatrzymana przez policję.

Kilka dni przed wspomnianą wcześniej sytuacją zdarzyło się coś znacznie gorszego. Mieszkająca w Niemczech matka pozostawiła swoje 2-letnie dziecko samo w domu na dwa dni. Kiedy wróciła, zastała dziecko martwe. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Takie historie przyprawiają o gęsią skórkę, jednak niestety słyszy się o nich zbyt często. Sprawa dotycząca odciętego palca wkrótce powinna znaleźć swój finał w sądzie.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: se.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl