Ciocia dała swojemu chrześniakowi prezent z okazji przyjęcia I Komunii Świętej. Kobieta włożyła do koperty swoje wszystkie oszczędności. Niestety, dla rodziców chłopca to wciąż było za mało. Ich niewybredny komentarz pozostawia wiele do życzenia.

Dziś, z okazji takich wydarzeń jak chrzciny czy komunia, zamiast kameralnego obiadu dla najbliższych organizuje się wystawne, huczne przyjęcia z wieloma atrakcjami. Jaki prezent będzie idealny na tak ważną uroczystość? Ponoć najważniejsza jest nasza obecność, jednak pewna ciocia dowiedziała się, że dla jej rodziny to pieniądze są najważniejsze.

Prezent na komunię

Co dać dziecku z okazji I Komunii Świętej? W dzisiejszych czasach to już nie rower jest wymarzonym prezentem. Choć złote łańcuszki to wciąż odpowiednie, symboliczne upominki, niektórzy członkowie rodziny wpadają na naprawdę absurdalne pomysły. Jakiś czas temu najbardziej pożądanym prezentem z okazji komunii był quad lub mały kucyk, wszystko w zależności od płci dziecka. Skuter, laptop czy konsola do grania również są bardzo popularne. Oczywiście, jeżeli nie ma się pomysłu na prezent, mile widziana będzie tradycyjna koperta. Ile powinno się w nią dać z tak ważnej okazji? Pewna ciocia przekonała się, że najwyraźniej dała o wiele za mało. 

Ciocia zawiodła rodzinę 

Portal Popularne.pl postanowił opisać historię pewnej kobiety, która wybrała się na komunię swojego chrześniaka. Ciocia postanowiła, że w prezencie podaruje chłopcu pieniądze. Ponieważ w jej życiu nigdy się nie przelewało, do koperty schowała tyle, na ile mogła sobie obecnie pozwolić. Kiedy rodzice chłopca odkryli, że jej zawartość to niecałe 200 złotych postanowili zmieszać kobietę z błotem. Ich zdaniem, jako ciocia i chrzestna ich syna, bez względu na swoją sytuację materialną powinna podarować o wiele więcej. Postanowili również podzielić się odkryciem z resztą gości oraz stwierdzili, że kobieta wykazała się brakiem taktu, skąpstwem i zawiodła dziecko. 

Co sądzicie o zachowaniu rodziny? Czy 200 złotych to faktycznie za mało? 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

ciocia
Fot. pompi, pixabay

Idealnym prezentem na Pierwszą Komunię Świętą będzie symboliczny różaniec oraz Pismo Święte.

ciocia
Fot. RobertCheaib, pixabay

Przyjęcie tego sakramentu jest dla niektórych dzieci bardzo ważne. Ciocia myślała, że tego dnia najbardziej liczy się jej obecnosć, a nie zawartość koperty. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Niezwykłe. Polska gwiazda urodziła bliźnięta. Znamy płeć i imiona dzieci
  3. Przyszła wykonać badanie usg w ciąży. Gdy spojrzała na monitor z dzieckiem, zrobiło jej się słabo
  4. Chihuahua zmixowany z Boxerem. Poznajcie Boxachi, szczeniaka, który swoim wyglądem powala na kolana
  5. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni

źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułEwa Demarczyk kończy 79 lat. Dziś wygląda równie pięknie, co w czasach świetności
Następny artykułKim jest córka Bogusława Lindy, Aleksandra? Piękna 28-latka pojawiła się ostatnio u boku ojca i zachwyciła
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.