Chihuahua zmixowana z Boxerem podbija serca milionów ludzi na całym świecie. Wszystko za sprawą nietypowego wyglądu, obok którego naprawdę trudno jest przejść obojętnie. Szczeniaki powstałe z tego wybuchowego połączenia nazywane są Boxachi. Poznajcie jedną z najnowszych, a jednocześnie najbardziej pożądanych ras psiaków.

Stwierdzenie, iż psy mają różne kształty, rozmiary i cechy charakterystyczne, prawdopodobnie dla nikogo nie będzie zaskoczeniem. Przez ostatnie lata, proces ewolucji w przypadku naszych czworonożnych przyjaciół przeszedł najśmielsze oczekiwania wszystkich. O rasach, które na ten moment cieszą się ogromną popularnością jeszcze kilka lat temu, nie mieliśmy zielonego pojęcia. Przykładem może być, chociażby Chihuahua połączona z Boxerem.

Chihuahua zmixowana z Boxerem skradła serca milionów ludzi 

Chihuahua to jedne z najpopularniejszych psów miniaturowych. Te zwierzaki o małej główce i wielkich oczach, dla których można zupełnie stracić głowę, są żywiołowe i nad wyraz ruchliwe. Możecie sobie wyobrazić połączenie tego malutkiego, energicznego zwierzaka z groźnym i pewnym siebie Boxerem? Tak takie mieszkanki mają miejsce w prawdziwym życiu. Z tego wybuchowego połączenia powstają szczeniaki określane jako Boxachi.

Psiaki swoim wyglądem powalają na kolana. To zupełnie zrozumiałe, że od jakiegoś czasu niemalże każdy chciałby stać się ich dumnym posiadaczem. Taka krzyżówka nie ma prawa się nie udać.

Boxachi: Poznaj najsłodszego psa na świecie

Boxaczi to zwierzaki średniej wielkości (w tym przypadku wszystko zależy od dominujących genów rodziców). Ich zabarwienie występuje zwykle w 4 wariantach: ciemnobrązowy, jasnobrązowy, pręgowany lub złoty. Oprócz tego mają częściowo złożone uszka i delikatnie zawinięty ku górze ogonek.

Psy będące krzyżówką Boxera i Chihuauha są niezwykle czułe, figlarne i bardzo aktywne. Długie godziny spędzone na psotach mogłyby dla nich trwać w nieskończoność. Czworonóg ten okaże się wiernym towarzyszem życia, który na medal sprawdzi się w przypadku rodzin wielodzietnych. Hybryda ta znana jest ze swojej wierności i posłuszności właścicielowi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Chihuahua
101dogbreed.com

Chihuahua zmiksowana z Boxerem podbija serca milionów ludzi. 

Chihuahua
101dogbreed.com

Zwierzaki cechują się łagodnym usposobieniem. 

Chihuahua
101dogbreed.com

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do zespołu hospicjum dla dzieci dołączyła nowa terapeutka. Podopieczni od razu ją pokochali
  2. Pies uratował kotka z płonącego domu. Właściciele wyjawili, dlaczego ryzykował życie
  3. Kotka w ostatniej chwili ostrzegła właścicielkę przed chorobą. Uratowała jej życie
  4. Suczka nie mogła znaleźć domu przez 6 lat. Pracownicy schroniska zrobili dla niej coś wspaniałego
  5. Na drodze spotkała kobietę z gromadą psów. Gdy przyjrzała się im bliżej, natychmiast wyciągnęła telefon
Poprzedni artykułNastolatka była szykanowana z powodu wyglądu. Ludzie byli przekonani, że ma chude nogi, prawda okazała się inna
Następny artykułMąż dowiedział się o romansie żony. Poczekał do jej urodzin i wręczył jej prezent, którego nigdy nie zapomni
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.