Halle Berry jest jedną z najbardziej seksownych aktorek w Hollywood. 52-letnia zdobywczyni Oscara jest ostatnio na językach wszystkich, ale nie przez filmy, w których gra, a partnerów, z którymi się spotyka.

Gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła na Instagramie co najbardziej ją podnieca. Jeśli zastanawiacie się co sprawia, że Halle Berry ma ochotę na igraszki z partnerem, czytajcie dalej.

Z kim spotyka się Halle Berry?

Halle Berry mimo przekroczenia pięćdziesiątki, wygląda jak 30-latka. Gwiazda w przeszłości umawiała się z bardzo przystojnymi mężczyznami — modelem Gabrielem Aubrym i aktorem Olivierem Martinezem. Owocem tych związków są dzieci, które aktorka wychowuje sama. Od niedawna Halle Berry spotyka się z partnerem, który jest od niej młodszy o 20 lat.

Ze statystyk wynika, że kobiety po 50. roku życia uprawiają coraz mniej seksu. Jednak Halle Berry to nie grozi. Aktorka zdradziła na swoim Instagramie, co działa na nią stymulująco — zastanawiacie się dzięki czemu gwiazda ma większą ochotę na seks?

Co Halle Berry mówi o seksie?

Seks jest doskonałym sposobem na odstresowanie się i spalenie zbędnych kalorii, a przede wszystkim jest bardzo przyjemny i pogłębia naszą relację z partnerem. Kobiety z reguły potrzebują więcej czasu, by odczuć seksualne pobudzenie, dlatego gra wstępna jest dla nich tak ważna. Halle Berry twierdzi, że znalazła idealny sposób na szybkie wejście w erotyczny nastrój. Swoim odkryciem podzieliła się z fanami na Instagramie:

Ćwiczenia cardio są najważniejszą częścią mojego treningu. Jest wiele korzyści płynących z treningu wytrzymałościowego, ale moim ulubionym jest…pobudzenie seksualne. Od razu chcesz iść do łóżka. Zatem panie…biegajcie, skaczcie! – Napisała na Instagramie zdobywczyni Oscara.

Jak trenuje Halle Berry?

Trudno nie zgodzić się z Halle Berry — liczne badania udowodniły, że ćwiczenia fizyczne, a zwłaszcza trening wytrzymałościowy (cardio) pozytywnie wpływa na sferę seksualną. Osoby, które ćwiczą regularnie szybciej się podniecają i łatwiej osiągają orgazm. Ponadto, kiedy nasza kondycja fizyczna ulega znacznej poprawie, jesteśmy w stanie dłużej cieszyć się seksem, a nasze wygimnastykowane ciało pozwala nam na próbowanie pozycji rodem z Kamasutry. Kiedy ćwiczymy regularnie nasza samoocena i postrzeganie własnego ciała — poprawiają się, więc chętniej chcemy uprawiać seks.

Ćwiczenia cardio mają na celu poprawę wydolności serca — dzięki wzmożonemu wysiłkowi fizycznemu serce pompuje duże ilości krwi, przez co cały organizm jest lepiej dotleniony. Ponadto, trening cardio to świetny sposób na utratę wagi.

Skoro sama Halle Berry poleca trening wytrzymałościowy jako sposób na lepsze życie erotyczne, pozostaje nam tylko włożyć buty do biegania, puścić ulubioną muzykę i trochę się poruszać ;).

Kim jest Halle Berry?

W 2002 roku Halle Berry została pierwszą czarnoskórą kobietą, która zdobyła Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie Czekając na wyrok. Amerykańska aktorka zagrała w wielu ciekawych produkcjach takich jak: X-men, Gothika, Atlas Chmur czy Bumerang. Halle Berry została również pierwszą czarnoskórą dziewczyną Bonda – jej rola w filmie Śmierć nadejdzie jutro zdobyła bardzo dobre recenzje, a postać Berry uznawana jest za jedną z najlepszych dziewczyn Jamesa Bonda. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Halle Berry
Fot.instagram.com @halleberry

 

Halle Berry
Fot.instagram.com @halleberry

 

Halle Berry
Fot.instagram.com @halleberry

 

Halle Berry
Fot.instagram.com @halleberry

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dzień Chłopaka 2018. Pomysły na prezent
  2. Te znaki zodiaku najbardziej kochają… jedzenie. Jesteś wśród nich?
  3. Polska gwiazda lat 90.: „Dawali jej trzy miesiące życia”

źródło: wp.pl, people.com, fitness.com, poradnikzdrowie.pl

Poprzedni artykułBobas jak z reklamy? Zobaczcie zdjęcia dzieci, które wyglądają jak dorośli
Następny artykułNajmodniejsze kolory paznokci na jesień. Piękne?
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.