Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co się dzieje z Danutą Martyniuk? Żona Zenka Martyniuka ma za sobą trudne chwile
Karol Osiński
Karol Osiński 28.03.2021 18:26

Co się dzieje z Danutą Martyniuk? Żona Zenka Martyniuka ma za sobą trudne chwile

martyniuk
fot. screen youtube.com/przeAmbitniPL

Danuta Martyniuk razem ze swoim mężem Zenkiem od jakiegoś czasu rzadziej udzielają się w mediach. O ile gwiazdor disco polo dalej pozostaje rozchwytywaną postacią polskiego show-biznesu, to o jego małżonce zrobiło się ciszej. Tygodnik Na żywo podał zaskakujące informacje, dlaczego mogło się tak stać. Otóż Martyniukowie od jakiegoś czasu mają korzystać z usług psychologa.

Dla nikogo nie jest już tajemnicą, że Danuta Martyniuk i jej mąż muszą przeżywać ciężkie chwile w odniesieniu do ich syna Daniela. To właśnie jego występki spowodowały, że zmuszeni byli do zaczerpnięcia rady psychologa.

Martyniukowie korzystają z usług psychologa

O Danielu Martyniuku zrobiło się bardzo głośno od momentu rozwodu ze swoją byłą żoną Eweliną. Niedawno usłyszał kolejny wyrok, tym razem za prowadzenie samochodu bez prawa jazdy i znieważenie funkcjonariuszy policji. Sąd Rejonowy w Białymstoku skazał młodego Martyniuka na 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata, oraz nałożył zakaz prowadzenia pojazdów przez sześć lat. Niedawno wyszło na jaw, także gdzie pracuje i ile zarabia syn gwiazdora disco-polo.

Właśnie te wszystkie przykrości miały poskutkować tym, że Danuta Martyniuk i jej małżonek – jak donosi tygodnik Na żywo – udali się w poszukiwaniu pomocy do psychologa. Co więcej, według doniesień, mieli dość ciągłej nagonki medialnej oraz wybielania zachowań ich syna.

Jakiś czas temu w domu Martyniuków miał odbyć się wspólny obiad, podczas którego Martyniukowie mieli oficjalnie zakomunikować swojemu jedynemu synowi, że musi zmienić swoje zachowanie, a przy tym musiał obiecać, że tak postąpi.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Na tym nie koniec kłopotów Daniela. Na żywo donosi, że czeka go jeszcze jedna bardzo poważna rozmowa z babcią, Teresą. Kobieta będzie próbowała wpłynąć na swojego wnuka i poprosić go o zmianę postępowania. Już wkrótce powinniśmy dowiedzieć się, czy omawiane rozmowy przyniosą oczekiwane rezultaty.

Danuta Martyniuk wiek

Wielu ludzi się zastanawia ile lat ma Danuta Martyniuk. Małżonka gwiazdora disco polo przyszła na świat w 1967 roku w Bielsku Podlaskim, co oznacza, że rocznikowo ma już 54 lata. Jest zatem o dwa lata starsza od Zenka.

Zenek i Danuta poznali się ponad 30 lat temu w szkole podstawowej, jednak na początku Danuta ukrywała przed przyszłym mężem swoje prawdziwe imię, z czym wiąże się bardzo ciekawa historia.

Na jednej z imprez miała przedstawić się Zenkowi imieniem Kinga, po czym adorator przyszedł do jej domu, gdzie drzwi otworzyła mu jej mama, twierdząc, że żadna Kinga tutaj nie mieszka.

Wielu ludzi twierdzi, że Danuta Martyniuk wcale nie wygląda na swój wiek. Chociaż zdecydowanie rzadziej udziela się w mediach, to zdarza jej się powiedzieć kilka słów dziennikarzom. Jedna z jej wypowiedzi dostępna jest na kanale przeAmbitniPL na platformie YouTube.

Zobacz zdjęcie:

martyniuk

Danuta Martyniuk wraz z mężem musiała wybrać się na konsultacje do psychologa.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Na żywo