Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co się dzieje z Margaret? Przefarbowała włosy na czerwono, teraz zaszyła się w najpiękniejszym miejscu w Polsce
Michał Fitz
Michał Fitz 13.07.2022 16:06

Co się dzieje z Margaret? Przefarbowała włosy na czerwono, teraz zaszyła się w najpiękniejszym miejscu w Polsce

Margaret
TRICOLORS/East News

Margaret swego czasu królowała praktycznie w każdej stacji radiowej w kraju. W pewnym momencie postanowiła jednak odciąć się od jej zdaniem toksycznego środowiska show-biznesu i postawić na całkowitą wolność. Teraz chętnie z niej korzysta, wprowadzając w życiu liczne zmiany.

Nie tak dawno zdecydowała się na kolejne. Przefarbowała bowiem włosy. Do tej pory można było ją kojarzyć z anielskim wręcz blondem, ale tego odcienia już próżno doszukiwać się na jej głowie.

Zmiany w życiu Margaret

Margaret stawia na swoim już od jakiegoś czasu. Wyprowadziła się z Warszawy, by mieszkać w niewielkiej, ale malowniczo położonej holenderce. Przestała też tworzyć muzykę typowo popową. Zajęła się za to swoją interpretacją rapu. W tym gatunku wydała 2 albumy, współpracując z czołowymi raperami w kraju.

Kilka tygodni temu odmieniła też swoją fryzurę, z którą zresztą eksperymentowała już wcześniej. Przy poprzednich okazjach kończyło się jednak zwykle na kolorowych, doczepianych kosmykach. Ostatnio z kolei zdecydowała się na ścięcie włosów. Mało tego, przefarbowała je na ognisty czerwono-różowy kolor.

Co ciekawe, swego czasu, w ramach promocji swojej twórczości, chodziła jeszcze po mieście ucharakteryzowana na człowieka-jaszczura. Jak widać, Margaret robi już tylko to, co chce i co uważa za najlepsze dla siebie samej.

Gdzie wyjechała Margaret?

Nie mamy wątpliwości, że Margaret na swojej karierze już dużo zarobiła i na pewno ma środki na to, by pozwolić sobie na jakieś rajskie wczasy. Nie zdecydowała się jednak, by wylecieć na Malediwy, Seszele czy Bali, a wybrała wyjątkowo urokliwe miejsce w naszym kraju.

Pojechała bowiem na Mazury. Na opublikowanym przez nią filmiku widać, jak wraz ze swoim partnerem pływa łódką po tamtejszych jeziorach. Jak sama przyznaje, jest zachwycona tym miejscem i dopiero pierwszy raz w życiu się nim zachwyciła. Możemy sądzić, że nie ostatni.

– Czemu nikt wcześniej mi nie powiedział, że Mazury są najlepsze? – pyta retorycznie wokalistka w swoim poście.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Doda dostanie własne reality show. Już we wrześniu będziemy oglądać jak szuka męża
  2. Katarzyna Cichopek pokazała się w bardzo obcisłej sukience. Dopiero teraz widać, jak bardzo schudła
  3. Smutek Grażyny Torbickiej. Przyszłość festiwalu w Kazimierzu pod znakiem zapytania

Tagi: Margaret