Katarzyna Cichopek regularnie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia w szałowych kreacjach. Przy okazji opublikowania ostatniego pokazała, jaka zmiana zaszła w jej ciele. Dzięki obcisłej sukience wszystko widać jak na dłoni.

Co ciekawe, cały post nie dotyczył tylko i wyłącznie wyglądu aktorki. Ta chciała przekazać za jego pomocą ważną dla siebie informację, dotyczącą jej przyszłości. Jak się okazuje, prezenterka stanie przed nowym wyzwaniem.

Katarzyna Cichopek i jej nowe wyzwanie

Katarzyna Cichopek bez wątpienia należy do grupy najbardziej zapracowanych kobiet w show-biznesie. W końcu ciągle gra w „M jak miłość”, prowadzi „Pytanie na śniadanie”, dogląda własnej firmy z biżuterią oraz ochoczo współpracuje z wieloma markami na zasadzie promocji i reklamy. Jakby tego było mało, celebrytka dołożyła sobie kolejne obowiązki.

Za pośrednictwem wspomnianego wyżej wpisu potwierdziła krążącą w kuluarach od jakiegoś czasu plotkę. Będzie prowadziła także program „You Can Dance”. Jak sama pisze, to dla niej bardzo istotne wyróżnienie, bo interesuje się tańcem od dziecka. Ba, jej były partner i ojciec dzieci to zawodowy tancerz z własną akademią. Co ciekawe, również w swojej relacji zaanonsowała, że rozpoczyna prace nad nowym projektem i pokazała swoją garderobę.

– Trzymam mocno kciuki za wszystkie tańczące dzieciaki — skwitowała aktorka, życząc powodzenia uczestnikom.

Katarzyna Cichopek coraz szczuplejsza

Do informacyjnego opisu aktorka dołożyła fotkę w obcisłej, zielonej sukience, która podkreśla jej talię i bardzo szczupłą sylwetkę. Ci, którzy regularnie ją obserwują, wiedzą, że prezenterka często ćwiczy w domu i uprawia jogging. Efekty widać gołym okiem.

Choć akurat Katarzyna Cichopek nigdy nie narzekała na nadmiar kilogramów, to śmiało należy stwierdzić, że teraz wygląda rewelacyjnie. Jej sylwetką i stylizacją zachwycają się zresztą fani, którzy zalali ją komplementami w sekcji komentarzy.

– Wyglądasz przepięknie — stwierdza jeden z internautów.

– Coraz piękniejsza — dodaje kolejny użytkownik.

– Przepiękna figura — zauważa następny z fanów.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek pokazała swoje mieszkanie. Po rozstaniu z Marcinem Hakielem poszła na zakupy z nowym kolegą
  2. „Pytanie na śniadanie”: Olek Sikora na antenie wyznał prawdę na swój temat. Chodzi o dzień, w którym się urodził
  3. „Taniec z gwiazdami”: Znamy nazwisko kolejnego uczestnika. To on zarobi najwięcej?

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl