Oliwia Bieniuk nie ukrywała, że marzy o karierze aktorskiej. Nikt chyba nie przypuszczał, że zacznie ją tak szybko. Córka Anny Przybylskiej dołączyła do obsady serialu Polsatu „Gliniarze”. Kiedy będzie można obejrzeć odcinki z jej udziałem?

Kryminalna seria stacji Polsat emitowana jest od 2016 roku. Do tej pory doczekała się aż trzynastu sezonów i planowane są już następne. Kogo zagra Oliwia?

Oliwia Bieniuk w serialu „Gliniarze”

Córka Anny Przybylskiej zaczyna w tym roku studia aktorskie w Warszawie. Już od jakiegoś czasu pracuje nad swoją rozpoznawalnością, aktywnie działając w mediach społecznościowych. W zdobyciu popularności pomógł jej także udział w „Tańcu z gwiazdami”.

Teraz okazuje się, że studia w Warszawskiej Szkole Filmowej będzie musiała pogodzić z pracą. Stacja Polsat poinformowała właśnie, że Bieniuk znalazła się w obsadzie 14. sezonu „Gliniarzy”.

Obecnie widzowie mogą oglądać 13. sezon produkcji. Nowe odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie oraz w Polsat Go. Jednocześnie ruszyły już zdjęcia do nowej serii. W mediach społecznościowych stacji opublikowano kilka ujęć z planu.

Kogo w „Gliniarzach” zagra Oliwia Bieniuk?

Z oficjalnej notatki prasowej stacji Polsat wynika, że córka Anny Przybylskiej wcieli się w siostrzenicę komendanta Centralnego Biura Policji Roberta Szwarca (Zbigniew Kozłowski). Pod opiekę wuja trafi po powrocie z zagranicy, po przyjeździe na studia psychologiczne.

Pewna siebie, rogata, bardzo inteligentna dziewczyna jest dużym wyzwaniem dla Szwarca, który nie ma żadnego doświadczenia z młodzieżą – czytamy opis jej postaci.

Rodzina bohaterki będzie chciała, by ta skupiła się na studiach, Julia jednak woli skupić się na pracy influencerki. Bardzo szybko złapie też kontakt z Żanetą (w tej woli Monika Miller), a w wolnych chwilach będzie dla zabawy stawiać wuja w kłopotliwych sytuacjach.

Będziecie oglądać Oliwię Bieniuk w tej nowej roli?

Zobacz zdjęcia:

Oliwia Bieniuk
Fot. instagram.com/oliwiabieniuk
Oliwia Bieniuk
Fot. instagram.com/oliwia.bieniuk
Oliwia Bieniuk
Fot. instagram.com/oliwia.bieniuk

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James udzieliła pierwszego wywiadu po finale amerykańskiego „Mam talent!”. Co zrobi, gdy w końcu wróci do Polski?
  2. Niepokojące komentarze po występie Sary James. Amerykanie surowo oceniają młodą Polkę
  3. Nietypowy pogrzeb aktora „Barw szczęścia”. Chleb, sól, niespotykany obrządek i kapłani w słowiańskich szatach

Źródło: polsat.pl