Dagmara Kaźmierska to postać uwielbiana przez miliony. Fani gwiazdy śledzą jej każdy krok – a to za sprawą głośnego telewizyjnego show TTV – Królowe życia. Gwiazda nie ma problemu z dzieleniem się swoją prywatnością. Jest jednak coś, czego nigdy nie zdradza.

Mowa oczywiście o wieku Dagmary – wszyscy snują jedynie domysły. Natomiast sama Królowa życia – Daga, milczy jak zaklęta. Zagadka prawdopodobnie jednak została wreszcie rozwiązana. Ile wiosen na swoim koncie ma Kaźmierska? My już wiemy!

Kontrowersyjna Dagmara Kaźmierska

Domysłów było sporo, jednak w przypadku tej Królowej nie trudno o pomyłkę. W końcu Dagmara jest bardzo charyzmatyczna – swoją niekończąca się energią i pomysłami, obdarza nie tylko najbliższych – Conana, Jacka i Edzię, ale także widzów.

Ponadto nie sposób nie wspomnieć o jej młodzieżowym stylu ubierania się – gwiazda uwielbia krzykliwe stroje, kolorowe futra, niebotyczne obcasy i wielką, zwracająca uwagę biżuterię.

Kolejna sprawa to jej zamiłowanie do upiększania się. Gwiazda ma słabość do pełnego, kolorowego make-upu oraz… medycyny estetycznej.

Lubi drobne poprawki w swoim wyglądzie, o czym głośno mówi. To wszystko może być bardzo mylące w ocenie jej wieku, dlatego tak długo był on nieznany!

Dagmara Kaźmierska – prawdziwy wiek

Na ten temat jest kilka teorii – niektóre ze źródeł podawały rok 1975, jako rok narodzin Dagi. Inne twierdziły, że poprawna data to 1968 rok, w co uwierzyło wielu internautów. Z kolei jej Instagramowy nick sugeruje rok 1977.

Zagadka rozwiązała się dopiero przy okazji ostatnich urodzin gwiazdy – to właśnie wtedy – 12 kwietnia, opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie tortu, a na nim świeczki do zdmuchnięcia.

45 – to magiczna liczba, którą Dagmara rozwiała wszelkie wątpliwości fanów. Już niebawem fani Dagmary będą składać jej życzenia z okazji 46 urodzin!

Jesteście ciekawi, jak gwiazda TTV wyglądała 25 lat temu? Koniecznie zajrzyjcie >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

Dagmara Kaźmierska
fot. instagram.com/queen_of_life_77

Tort Dagmary rozwiał wszelkie wątpliwości.

dagmara kaźmierska
fot. instagram.com/@queen_of_life_77

Gwiazda trzyma się naprawdę świetnie.

facebook.com/KroloweZyciaTTV/

Jak to przystało na jedną z Królowych życia.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: radiozet.pl

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.