Dagmara Kaźmierska stale rozwija swoją działalność. Gwiazda programu „Królowe życia” zrezygnowała z telewizji, a w zamian skupiła się na napisaniu drugiej w swojej karierze książki. 

Jedna z najbarwniejszych gwiazd stacji TTV, Dagmara Kaźmierska, zdecydowała się udzielić wywiadu serwisowi Świat Gwiazd. Nie omieszkała wspomnieć trudnych czasów, kiedy przebywała za kratkami. Opowiedziała, jakie panują tam warunki.

Dagmara Kaźmierska opowiedziała o pobycie w więzieniu

Dagmara Kaźmierska zyskała ogólnopolską rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”. Przez lata trwania produkcji dała się poznać jako pełna energii, charyzmy i pozytywnego podejścia do życia kobieta.

Swoim poczuciem humoru, chęcią pomocy innym oraz szczerości zyskała ogromną sympatię widzów, którzy ochoczo śledzą jej losy. Dagmara na ten moment nie występuje w telewizji. Gwiazda nie kryje, że sława ją zmęczyła, dlatego regularnie ucieka do swojej oazy spokoju, czyli Egiptu, gdzie przeprowadza rejsy po Morzu Czerwonym dla turystów.

Ponadto Dagmara prowadzi butik z odzieżą, prężnie rozwija się w mediach społecznościowych, a także pisze książki. Pierwsza okazała się ogromnym hitem, dlatego „Królowa życia” zdecydowała się napisać kolejną część, tym razem skupiając się na mroczniejszej części swojego życia.

Dagmara Kaźmierska w swojej drugiej książce opowiedziała o czasie, w którym przebywała w więzieniu. Została skazana prawomocnym wyrokiem za „działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji”.

„Nie decydujesz o swoim życiu”

Najnowsza książka Dagmary skupia się na mrocznym etapie jej życia, kiedy usłyszała wyrok i trafiła za kratki. Była już wtedy mamą, a największą karą okazała się rozłąka z synem. Gwiazda otworzyła się na temat pobytu w więzieniu podczas rozmowy z reporterką serwisu Świat Gwiazd.

Dagmara wyznała, że pobyt w więzieniu jest przerażający i męczący z powodu ciągłych dźwięków. Słychać nie tylko innych osadzonych, ale również działający głośno sprzęt, dźwięk kluczy itp.

Buro, szaro i ponuro. Jest to miejsce, w którym, wbrew pozorom, nie ma spokoju. […] Każdy człowiek powinien mieć swoją przestrzeń, spokój, mamy go w domu — powiedziała.

W dalszej części rozmowy Dagmara Kaźmierska odniosła się również do warunków panujących w polskich więzieniach. Porównując je do standardów w innych krajach, uznała, że są „za dobre”.

Kryminał to jest takie miejsce, że nie decydujesz o swoim życiu w ogóle. Nie ma szans. Ktoś decyduje za ciebie. […] Więzienie to nie wczasy. U nas w Polsce to i tak jest za dobrze w kryminale. Jakby widzieli, jak jest w kryminale w Egipcie, w Turcji, w Rosji, to by się śmiali z kryminału w Polsce. W Egipcie czy na Zanzibarze co sobie uchowasz, wyhodujesz, roślinka wyrośnie, to zjesz. Państwo nie da jedzenia. To są więzienia. U nas jest przedszkole — podsumowała Dagmara.

Cały wywiad z Dagmarą Kaźmierską zobaczycie poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

Źródło: Świat Gwiazd