Lelum.pl

fot. TRICOLORS/East News

Doda opublikowała na zdjęcie z pierwszego spotkania z mężem. Piosenkarka przyznała, że na jakiś czas odcina się od mediów społecznościowych. Wyjeżdża na wakacje i zamierza odpocząć

23 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Na InstaStories Doroty Rabczewskiej pojawiło się zdjęcie, którego fani bez dwóch zdań się nie spodziewali. Z okazji 44. urodzin jej męża Emila Stępnia postanowiła pokazać fanom fotografię wykonaną podczas ich pierwszego spotkania. Doda przyznała, że od tamtego czasu trochę się zmienili.

Na InstaStories Doroty Rabczewskiej pojawiło się zdjęcie, którego fani bez dwóch zdań się nie spodziewali. Z okazji 44. urodzin jej męża Emila Stępnia postanowiła pokazać fanom fotografię wykonaną podczas ich pierwszego spotkania. Doda przyznała, że od tamtego czasu trochę się zmienili.

Zdjęcie zostało wykonane 5 lat temu podczas ich pierwszego spotkania. Doda postanowiła wrócić wspomnieniami do tej pięknej chwili, która z pewnością odmieniła jej życie. W 2018 roku ta dwójka ze zdjęcia powiedziała sobie sakramentalne tak.

Doda pokazała zdjęcie z pierwszego spotkania z mężem

Doda niejednokrotnie udowadniała, że jest bardzo szczęśliwa u boku swojego męża, Emila Stępnia. Jednak całkiem niedawno pojawiły się plotki, jakoby ich małżeństwo miało wisieć na włosku. Piosenkarka miała spędzić wakacje w Turcji u boku tajemniczego mężczyzny.

Był nim amerykański muzyk – Max Hodges. Długowłosy blondyn posunął się nawet do tego, że pod jednym z postów na Instagramie postanowił wyznać piosenkarce miłość, a także poinformować o zaręczynach. Niedługo po tym zdarzeniu jego profil całkowicie zniknął z sieci. Doda nigdy nie komentowała tego zajścia, a jej mąż utrzymywał, że dalej są ze sobą szczęśliwi.

Po powrocie do Polski kilkukrotnie publikowała zdjęcia ze swoim małżonkiem, czym rozwiała wszelkie wątpliwości na temat rzekomego rozpadu ich małżeństwa. Teraz postanowiła wrzucić zdjęcie, które zostało wykonane pięć lat temu podczas pierwszego spotkania z Emilem Stępniem.

23 stycznia producent obchodzi 44. urodziny, zatem Dorota Rabczewska uznała, że jest to najlepsza z możliwych okazji, by podzielić się z fanami ową fotografią. Przyznała także, że bardzo zmienili się od tamtej pory, co widać na pierwszy rzut oka. Był to moment, który rozpoczął nowy i piękny rozdział. Mamy nadzieję, że będzie trwać długie lata.

Doda przekazała smutną wiadomość

Niestety niedawno pojawiła się także smutna wiadomość od Doroty Rabczewskiej, która dotyczyła jej chwilowej przerwy od mediów społecznościowych. Piosenkarka po raz kolejny wybiera się na wakacje i zapowiedziała, że nie ma zamiaru korzystać z telefonu i innych sprzętów elektronicznych, co mogło zasmucić jej niektórych fanów.

Bardzo prawdopodobne, że przy okazji wbiła szpilkę w rodzinę Majdanów, którzy podobnie jak ona znajdują się na wakacjach. Wielu internautów wychodzi z założenia, że to właśnie aluzja do Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana – byłego męża Rabczewskiej.

Ok bitches. Teraz pokaże Wam jak normalni ludzie, nieuzależni od atencji potrafią spędzać wakacje. BEZ PRZYKLEJONEGO TELEFONU DO RĘKI i TRUMAN SHOW na instastory. Za tydzień się odezwę – napisała Doda.

Niedawno Doda chwaliła się tym, w jaki sposób spędziła tegorocznego sylwestra . Trzeba przyznać, że to naprawdę dość zaskakujące z jej strony.

Zobacz zdjęcia:

Doda

Doda opublikowała na Instagramie zdjęcie z pierwszego spotkania z mężem.

Doda

Piosenkarka przyznała, że na jakiś czas odcina się od mediów społecznościowych. Wyjeżdża na wakacje i zamierza odpocząć.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Żona Mateusza Gesslera ukrywa się przed mediami. Teraz zdjęcie obiegło media, Edyta to prawdziwa piękność
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nowe wieści o stanie zdrowia Marty Kubackiej. "Parametry diametralnie się poprawiają"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nagły apel, Joanna Opozda prosi o pomoc, zwróciła się do wszystkich fanów. "Czasu jest niewiele"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska podjęła radykalne kroki. Najpierw oświadczenie, teraz kolejna decyzja
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie żyje Sylwester Pawłowski. Związek Artystów Scen Polskich przekazał oficjalny komunikat
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Tomasz Komenda walczy ze śmiertelną chorobą? Anna Walter ujawniła przerażające informacje
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]