Doda rozstała się z Emilem Stępniem jakiś czas temu. O producencie filmowym znowu jest głośno w związku z aferą wulgarnych propozycji, które miał składać aktorkom. Wokalistka odniosła się do sprawy w swoich Instastories.

Wokalistka poślubiła Emila Stępnia w 2018 roku. Małżeństwo trwało krótko, bo w czerwcu 2021 Doda ogłosiła, że od dłuższego czasu nie są razem.

Wszystkie afery Emila Stępnia

Znany producent filmów Patryka Vegi już nie pierwszy raz ląduje na czołówkach gazet z negatywnych powodów. W 2013 roku był główną gwiazdą ogromnej afery finansowej, w wyniku której stracił stanowisko wicedyrektora warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.

Był też aresztowany za posiadanie kokainy i dręczenie byłego partnera Dody, Emila Haidara. Oskarżono go też o nieuczciwe podpisywanie umów z inwestorami oraz oszustwa finansowe.

Teraz jest o nim głośno, ponieważ do sieci wyciekły wiadomości, jakie miał – według autora wycieku – wymieniać z potencjalnymi aktorkami jego filmów. Szereg niekonsensualnych, wulgarnych propozycji to tylko czubek góry lodowej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Doda o byłym partnerze

Doda postanowiła odnieść się do afery. Zdecydowanie odcina się od byłego męża i prosi, by nie łączyć jej z tą sprawą. Wyjaśniła, że nie ma kontaktu z Emilem Stępniem i jest zszokowana tym, o czym słyszy.

Skierowała też do początkujących aktorek ważny apel:

– Apeluję do wszystkich młodych, początkujących aktorek, by umawiały się tylko i wyłącznie na profesjonalne castingi w obecności kierownika castingu, reżysera i producenta.

To bardzo rozsądna rada, biorąc pod uwagę, jak wiele nadużyć związanych z przemocą seksualną w branży filmowej wyszło na jaw w ostatnich latach.

Doda prosi, by nie łączyć jej ze sprawą, bo jest tym wszystkim wykończona: jest w „niezbyt dobrej kondycji fizycznej„, a musi jeszcze przygotować się do nadchodzącego koncertu.

Rabczewska dodała też, że nie ma już siły, i po to złożyła pół roku temu papiery rozwodowe, by nie musieć tłumaczyć się z działalności swojego byłego partnera.

Warto też wspomnieć o innych postać, które zamieściła przy tej okazji. Na jednym z nich widnieje cytat po angielsku „Fałszywa radość to najgorszy ze smutków„, na innym: „Jaka jest najważniejsza rzecz, którą zrobiłaś w tym roku? – Przeżyłam„.

Doda udostępniła też swój post z 31 grudnia 2020 roku, w którym ze smutkiem pisze o ocenianiu innych po pozorach i częstym ukrywaniu ogromu smutnych emocji.

Można się domyślać, że wpisy te mają zilustrować użytkownikom Instagrama, jak czuła się wokalistka przez ostatnie miesiące.

Bardzo współczujemy i trzymamy kciuki, aby emocjonalne rany zaleczyły się jak najszybciej!

Posty Dody na Instagramie:

Fałszywa radość to najgorszy ze smutków
Jaka jest najważniejsza rzecz, którą zrobiłaś w tym roku? – Przeżyłam.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Źródło: Pomponik.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Dopiero po 60 latach dowiedzieliśmy się o śmierci Sylwii Santor, córki polskiej artystki