Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda zmieniła nazwisko! Jak nazywa się po ślubie?
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 19.04.2018 12:47

Doda zmieniła nazwisko! Jak nazywa się po ślubie?

Doda
instagram.com

Doda to jedna z najbardziej popularnych piosenkarek w Polsce. Nic więc dziwnego, że każdy jej ruch nie tylko w showbiznesie, ale też w życiu prywatnym wzbudza ogromną ciekawość fanów i mediów. Wszyscy byliśmy zaskoczeni jej potajemnym ślubem, o którym pisaliśmy tutaj. Wszystko wskazuje, że to nie jedyna zmiana w życiu piosenkarki. Doda zmieniła także swoje nazwisko! Poinformowała o tym na swoim prywatnym profilu na Facebooku. 

Doda wyszła za mąż

Doda (34 lata) wyszła za mąż za Emila Stępnia (41 lat), z którym spotykała się od kilkunastu miesięcy. Piosenkarka nigdy nie potwierdziła publicznie, że jest w nim związku, ale jak zauważają media – bardzo często nazywała go „swoim przyjacielem”.

Na swoim profilu na Instagramie wydała krótkie oświadczenie.

– Kochani, z radosnym sercem informuje Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu moge powiedzieć, ze osoba ,której oddalam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie moj ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stala się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów…ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!! KOCHAM GO! – napisała na swoim Instagramie Doda.

Bez wątpienia trzymanie całego ślubu w tajemnicy było świetnym posunięciem. Fanów piosenkarki interesuje teraz wszystko – od ceny wesela, kosztu sukni ślubnej, po miejsce, w którym dwójka zakochanych powiedziała „tak”.

Doda zmieniła nazwisko

Zmiana stanu cywilnego to nie jedyna zmiana w życiu Dody. Piosenkarka postanowiła także zmienić swoje nazwisko. Jak wynika z jej profilu na Facebooku, Doda jest już Dorotą Rabczewską-Stępień. Popularna piosenkarka dodała także informację o swoim ślubie i zmienia statusu cywilnego.

Doda bez wątpienia czeka teraz monotonna procedura wymiany wszystkich dokumentów – dowodu osobistego, prawa jazdy czy paszportu. Jesteśmy także ciekawi, czy Doda używać teraz będzie swojego podwójnego nazwiska?

Doda
Facebook.com / Dorota Rabczewska – Stępień

ZOBACZ TEŻ:

  1. Julia Wieniawa wyznaje: „Wiem, co to bieda i patologia!”
  2. Pracownica Biedronki złamała klientowi nogę. Zażądał odszkodowania i… zmarł
  3. Koszmar! Michał Szpak NIELUDZKO potraktowany na ulicy