Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda zrobi film o „Dziewczynach z Dubaju”. „Zdemaskuje ich grzechy z przeszłości”
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 27.08.2018 18:18

Doda zrobi film o „Dziewczynach z Dubaju”. „Zdemaskuje ich grzechy z przeszłości”

Fot.instagram.com @dodaqueen, pixabay.com @prunkova

Doda postanowiła zostać producentką filmową. Będzie odpowiadać za film o głośnej aferze z ekskluzywnymi prostytutkami w Dubaju, o której było głośno jakiś czas temu w Polsce.

Film ma powstać na podstawie książki Dziewczyny z Dubaju autorstwa Piotra Krysiaka. Kontrowersyjny temat zainteresował polską piosenkarkę na tyle, by zostać producentką filmu.

Doda będzie aktorką?

Artystka powiedziała magazynowi Party, że jest świadoma kontrowersji, jakie może wywołać film o Polkach prostytuujących się w Dubaju. Doda chce zmierzyć się z tematem i gorącą dyskusją, jaką ten temat może wywołać:

– Chętnie zmierzymy się z tymi, którzy się boją, że film zdemaskuje ich „grzechy z przeszłości” i będą chcieli go zablokować. Szczerze mówiąc, na to właśnie liczę — powiedziała Doda w rozmowie z Party.

Niestety nie są znane szczegóły dotyczące filmu. Doda nie zdradziła ani kiedy zaczną kręcić film, ani kto miałby być jego reżyserem. Pozostaje czekać i trzymać rękę na pulsie. O tym filmie naprawdę będzie głośno.

Doda w filmie Pitbull. Ostatni pies?

Ostatnio Doda spróbowała swoich sił w aktorstwie i wystąpiła w głośnej produkcji Władysława Pasikowskiego Pitbull. Ostatni Pies, gdzie zagrała jedną z głównych ról, partnerując Marcinowi Dorocińskiemu. Jak sama przyznała, nie jest stworzona do aktorstwa, a najtrudniejszą sceną był dla niej moment, w którym jej bohaterka płacze:

– Bo to odziera z intymności. Wolałabym wyjść nago i przebiec cztery kółka wokół budynku na oczach całej ekipy niż przed nią zapłakać — powiedziała piosenkarka w wywiadzie dla Onet.pl.

Doda zrobi film o aferze dubajskiej?

O tzw. aferze dubajskiej głośno było w mediach w 2015 roku, kiedy ujawniono screeny rozmów celebrytek i modelek, które oferowały swoje ciało za drogie prezenty i wysokie sumy pieniędzy szejkom i biznesmenom w Dubaju. Kobiety miały spełniać nawet najbardziej obrzydliwe i odpychające fantazje erotyczne swoich bogatych klientów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Doda
Doda
Doda

ZOBACZ TEŻ:

  1. Coco Chanel była niemiecką agentką? Są dowody
  2. Meghan Markle zablokowała numer ojca. TO KONIEC
  3. Płaczące dziecko w bloku w Warszawie. Sąsiedzi wywiesili list do rodziców

źródło: pudelek.pl