Znana z roli wodzianki w programie Kuby Wojewódzkiego Dominika Zasiewska opublikowała na swoim InstaStories wiadomości, które wysłała do Miśka Koterskiego. Dotyczą spraw z przeszłości, o które kobieta ma żal do popularnego aktora.

Misiek Koterski nie odpowiedział publicznie na te wiadomości, a Zasiewska nie poinformowała, czy sprawa została rozwiązana na podłożu prywatnym.

Dominika Zasiewska wysłała wiadomości do Miśka Koterskiego

Kilka lat temu Zasiewska i Koterski mieli ze sobą bardzo dobre kontakty. Popularny aktor miał wówczas poważne problemy, a była wodzianka Wojewódzkiego była jedną z niewielu osób, które próbowały mu pomóc. W udostępnionych wiadomościach widać, że wytknęła mu kilka błędów, o które ma do niego żal.

Michał. Po tym wszystkim, co zrobiłeś przeciwko mnie i po tym wszystkim, co ja zrobiłam dla Ciebie, nie czujesz się w obowiązku chociaż powiedzieć „dziękuję Dominika i przepraszam, że jestem gnidą”? – napisała ostro Dominika Zasiewska.

W drugiej wiadomości czytamy, że aktor przez długi czas mieszkał u niej, a ona mu pomagała w najgorszych chwilach jego życia. Zdaniem byłej wodzianki Koterski nie poczuwa się do tego, by jej za to wszystko podziękować.

5.5 roku mieszkałeś u mnie, żyłeś za moje, woziłam Cię na detoxy, ratowałam z opresji, odbierałam z dołków itp. itd. Nie czujesz, że powinieneś przeprosić i podziękować? – czytamy.

Koterski nie odniósł się publicznie do tych wiadomości, ale może sprawa została załatwiona prywatnie? Na ten moment ani jedno, ani drugie nie przekazało takich informacji.

Zobacz zdjęcie:

Dominika Zasiewska
fot. instagram.com/the_real_watergirl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Tomasz Lis w żałobie. Przekazał wiadomość o śmierci cenionego dziennikarza

Źródło: instagram.com

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl