Izabela Trojanowska to niekwestowania, świetne artystka, która potrafi porwać publiczność. Bardzo cieszyła się ze spotkania podczas koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki w Koszalinie. Niestety całe szczęście zostało przygaszone przez wypadek, który miała na scenie. 

Po wykonaniu jednego z utworów gwiazda ukłoniła się przed publicznością i nagle straciła równowagę. Nie minęła chwila, a Izabela Trojanowska runęła na scenę, zaś widzowie w Koszalinie przeżyli prawdziwe chwile grozy, upadek wyglądał bardzo poważnie. 

Wypadek Izabeli Trojanowskiej na scenie

Wokalistka upadła na scenę, uderzając o nią głową. Taki widok przeraził wszystkich wokół. Wystraszone tancerki podbiegły do gwiazdy natychmiast, chociaż w efekcie poradziła sobie sama. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Całe zajście nie przeszkodziło jednak, aby dać kolejny popis i zaśpiewać piosenkę. Prawdziwy profesjonalizm poruszył fanów. 

Na łamach Faktu udało się ustalić, że piosenkarka odsypiała ciężką noc. Dowiedzieliśmy się także, że narzeka na ból ręki, dlatego będą miały miejsce dokładniejsze badania, aby wykluczyć poważniejszy uraz. 

Całe zajście mogło wydarzyć się w związku ze śliską sceną, nierównym dywanikiem, do tego szpilki gwiazdy nie pomogły w zachowaniu równowagi. Życzymy dużo zdrowia!

Źródło: Fakt 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Księżna Kate wzruszona. Jej 8-letni syn napisał poruszający list
  2. Andrzej Duda zobaczył wyjątkową stylizację Roksany Węgiel. Szybko zareagował
  3. Adam Jachimczak z policji powiedział, jaki trop sprawdzają służby ws. Jacka Jaworka