Dziecko, które zmarło po rutynowym zabiegu to 7-letnia dziewczynka, do tej pory okaz zdrowia. Wszystko stało się bardzo szybko. Minutę po zakończeniu zabiegu, serce dziecka przestało bić. Lekarze przystąpili do natychmiastowej reanimacji, niestety bezskutecznej. 

Dziecko razem z rodzicami zgłosiło się do szpitala, by wykonać prosty zabieg, zdrowie dziewczynki było bez zarzutu. Jednak zabieg, przez który przechodzi mnóstwo dzieci, skończył się dla dziewczynki tragicznie.

Dziecko było zdrowe

Dziewczynka, miała zalecenie wykonania rutynowego zabiegu, szczególnie typowego dla dzieci. Chodziło o kłopot z chrapaniem i ciągłym oddychaniem przez usta. W takie sytuacji najczęściej wycina się trzeci migdałek. Taki zabieg zalecono 7-latce. Rodzice zgodnie z ustaleniami pojawili się z dziewczynką w szpitalu.

Zabieg wycięcia migdałków dla żadnego laryngologa nie jest w żadnym stopniu trudny. Jednak wymaga podania pacjentowi narkozy. Zabieg tej dziewczynki przebiegł rutynowo i pomyślnie. W minutę po jego zakończeniu dziewczynka przestała oddychać, lekarze rozpoczęli reanimację. Niestety dziecka nie udało się uratować. 

  1. Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Opublikowała wiadomość, którą jej wysłał
  2. Nie ma już żadnych wątpliwości, potwierdziły się obawy. 9-letnią Polkę zabił wirus
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska była wielką miłością Pawła Królikowskiego. Aktor zakochał się od pierwszego wejrzenia

Lekarze załamują ręce

Historia wydarzyła się w Karolinie Południowej w USA. 7-letnia Paisley Cogsdill, zmarła z niejasnego powodu, podczas prostego zabiegu. Przyczyna śmierci dziecka nie są znane. Lekarze zebrali wszystkie potrzebne informacje, żeby przeprowadzić zabieg. Dziewczynka nie miała żadnych alergii. Wyniki sekcji zwłok wskażą przyczynę śmierci 7-latki. Rodzice zapewniają, że dziewczynka była zdrowa. Miała mnóstwo energii, była pogodna i dobra, jak to dziecko.

Przyczyna śmierci zadecyduje, czy szpital poniesie za to odpowiedzialność. Jeśli okaże się, że dziecko było uczulone, bądź miało za słaby układ, krwionośny, nerwowy, oddechowy na narkozę, rodzice na pewno złożą pozew do sądu. Jednak pociągnięcie do odpowiedzialności lekarzy nie zwróci im życia dziecka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziecko
facebook.com/Sherri D Greene Davenport

Dziewczynka miała dopiero 7 lat.

dziecko
facebook.com/Sherri D Greene Davenport

Dziewczynka miała mnóstwo energii, była w pełni zdrowa.

dziecko
facebook.com/Sherri D Greene Davenport

Sąsiedzi z południowej Karoliny okazują rodzinie dziewczynki mnóstwo wsparcia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lekarze nie chcieli zakwalifikować jej do przeszczepu. Wszystko przez bardzo rzadkie schorzenie
  2. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek
  3. Została zamordowana na oczach synka. 33-latka była w ciąży
  4. Agnieszka Woźniak-Starak pogodzi się z Dodą? Pojawił się między nimi ktoś, kto może zmienić wszystko
  5. Włożyła psa do pralki, aby zdobyć rozgłos. Tłumaczy się w nieprawdopodobny sposób
  6. 99% Polaków popełnia wielki błąd przy obieraniu cebuli i cytryny. Tracą wiele

Źródło: o2.pl

Poprzedni artykułGwiazda „M jak miłość”musiała przejść terapię i zażywa leki. Fani są zaniepokojeni
Następny artykułSuczka zobaczyła na ulicy identycznego psa jak ona. Wręcz błagała właścicielkę, by wrócił z nimi do domu
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl