Małgorzata Rozenek jest kobietą, która lubi przed sobą stawiać nowe wyzwania. W końcu całkiem niedawno zaliczyła debiut aktorski w filmie Patryka Vegi. Jak się okazuje, na tym nie koniec, bo prezenterka ma swoich sił spróbować ma także w programie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN”.

Wydawało się, że celebrytka nie za bardzo nadaje się do tej roli ze względu na swoją wyrazistą osobowość, która pchała ją do programów, gdzie mogła być gwiazdą. Jak się jednak okazuje, dostrzeżono w niej spory potencjał.

Małgorzata Rozenek poprowadzi „Dzień Dobry TVN”?

O tym, że Małgorzata Rozenek może zostać nową prowadzącą „Dzień Dobry TVN”, mówi się od czasu jej głośnego wywiadu z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim. Celebrytka zaznaczyła w nim, że widziałaby się w tej roli, bo jest ciekawa ludzi i świata. Wiele od tej pory spekulowano, a teraz pojawiły się dosyć wymowne doniesienia wprost ze stacji.

Dotarł do nich serwis „Pomponik”. Według informatora stacja bardzo intensywnie negocjowała z Rozenek, a w rozmowy były zaangażowane najważniejsze osoby zarządzające TVN-em. Ostatecznie miało dojść do konsensusu, dlatego „Perfekcyjna pani domu” niedługo powinna zostać nową prowadzącą programu śniadaniowego tej telewizji.

Co ciekawe, źródło twierdzi, że nowa rola Rozenek została niejako wymuszona przez odejścia innych gwiazd ze stacji. Szefostwo chciało postawić na jakieś głośne nazwisko, dlatego rzekomo zdecydowano zaangażować właśnie wspomnianą wyżej celebrytkę.

Co z innymi prowadzącymi „Dzień Dobry TVN”?

Nie wiadomo, by kandydatura Małgorzaty Rozenek miała wiązać się z odsunięciem od programu kogoś innego. Wydaje się, że raczej zostanie ona dodana do rotacji prowadzących, by dać producentom większe pole do popisu.

Wciąż też nie wiemy, jak potoczą się losy Filipa Chajzera, bo według medialnych doniesień, to on miałby być najbliżej wylotu z programu. Szefostwu miała się nie spodobać jego ostatnia afera obyczajowa. Rzekomo w TVN-ie tracą już do niego cierpliwość, a największą wykazywał się do tej pory Edward Miszczak, który ze swojego stanowiska ustąpił kilka tygodni temu.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Rozenek pokazała, co trzyma w garażu. Majdan miał problem, by zaparkować samochód
  2. Małgorzata Walewska i Piotr Kokosiński rozstali się z powodu choroby. Artystka po latach uświadomiła sobie prawdę
  3. Wyszło na jaw, ile Górniak zarobiła za udział w znanej produkcji. To rekord, kwota zwala z nóg 

Źródło: Pomponik.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl