Dziennikarka, znana i lubiana Polka nie żyje. Została potrącona przez samochód, jak informuje Onet, sprawca uciekł z miejsca wypadku. Do zdarzenia doszło 3 września. Na miejscu pracowały służby i prokuratura. Kobiety nie dało się uratować.

Nie żyje dziennikarka. Smutna wiadomość obiegła media dzisiaj rano. Do zdarzenia doszło w województwie wielkopolskim. Niestety Onet podaje, że nadal nie udało się odnaleźć sprawcy wypadku.

Nie żyje dziennikarka Anna Karbowniczak

Anna Karbowniczak była dziennikarką w Chodzieżaninie, Głosie Wielkopolskim i w portalu NaszeMiasto.pl. Anna zginęła od potrącenia przez samochód. Jechała wówczas rowerem. Policja wciąż poszukuje sprawcy. Prosi o kontakt każdy warsztat, do którego mogła zgłosić się osoba, która uciekła. 

Anna Karbowniczak była też pasjonatką sportu, uwielbiała jeździć na rowerze, w ów feralny dzień robiła jeden z codziennych treningów. Jej przyjaciel, kolega po fachu Kamil Sobkowiak napisał o niej:

-Motywowała wielu. Wzór sportowca. Dla mnie była również koleżanką po fachu. Nasz wspólny znajomy powiedział mi przed chwilą, że była przede wszystkim dobrym człowiekiem. Też tak sądzę.

  1. Ministerstwo Zdrowia właśnie przekazało informację. Ogromna zmiana wchodzi w życie już jutro
  2. Małgorzata Rozenek-Majdan straciła pracę przez koleżankę z Dzień dobry TVN? Zaskakujące doniesienia

Policja poszukuje sprawcy śmiertelnego wypadku

Zdaniem policji, osoba, która potrąciła dziennikarkę, będzie zmuszona udać się do warsztatu samochodowego. Służby sprawdzają kolejne punkty i proszę o kontakt w razie, gdyby ktoś zauważył coś podejrzanego. 

Ucieczka z miejsca wypadku jest dodatkowym obciążeniem karnym dla kierowcy. W akcje poszukiwawcze włączyły się wszystkie służby. Tymczasem w mediach pojawiają się kolejne wzruszające posty na temat dziennikarki. Jej śmierć wstrząsnęła wszystkimi. 

 ZOBACZ TEŻ:

  1. Bardzo smutne informacje o Ewie Błaszczyk. Sama nie może już sobie poradzić
  2. Wiemy, na którym miejscu jechał zakażony. Pasażerowie poszukiwani
  3. Okulista spojrzał na jej oczy i zamarł. Dziewczyna usłyszała druzgocącą diagnozę
  4. Zagadka, która jest prawie niemożliwa do rozwiązania. Wśród sów ukryty jest kot, 98% osób go nie zauważa
  5. Wzięła do ręki zabawkę dziecka i zamarła. W środku znalazła dowód na zdradę męża
  6. Wstyd i hańba, okropne znalezisko w produkcie polecanym dla dzieci w Lidlu

Źródło: onet.pl

 

Poprzedni artykułPolicja pilnie poszukuje włamywacza, opublikowali porażające nagranie. Niewiarygodne, co robił w mieszkaniu poszkodowanego
Następny artykuł46-latka poszła do ginekologa na kontrolę. Lekarz podczas badania nagle zaczął się śmiać, kobieta oblała się rumieńcem
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl