Dziewczyna była w szoku, gdy usłyszała wyjątkowo złośliwy komentarz na swój temat podczas poszukiwań kostiumu w sklepie. Nie spodziewała się, że ekspedientka potrafi być aż tak nieprzyjemna. Nikt z was nie chciałby usłyszeć tak przykrych słów!

To niebywałe, z jaką łatwością potrafimy ranić siebie nawzajem. W dzisiejszych czasach wszelkie agresywne i dokuczliwe komentarze stały się tak powszechne, że prawie każdy chociaż raz stał się ich ofiarą. Pogarda wymierzana jest nie tylko w grupy, ale również w pojedyncze jednostki, którym czasami ciężko się obronić. 

Dziewczyna chciała kupić kostium kąpielowy

W takiej sytuacji znalazła się pewna dziewczyna, która postanowiła udać się na zakupy, aby wybrać nowy strój kąpielowy. Gdy weszła do jednego ze sklepów, okazało się, że wybór nowego bikini nie jest wcale taki prosty, jakby się wydawał. Chyba każda kobieta zgodzi się ze słowami, że dobranie odpowiedniego kostiumu kąpielowego może przysporzyć naprawdę ogromne trudności. W końcu rynek ten proponuje nam tak dużą ilość modeli i fasonów, że niejednokrotnie zastanawiamy się w czym będziemy wyglądać najlepiej. 

Nie mam pieniędzy na ubrania
Fot. screen z filmu „Wyznania zakupoholiczki”

Kobieta długo nie zastanawiając się poprosiła o pomoc ekspedientkę. Z pozoru sympatyczna dziewczyna zaproponowała, że pójdzie na zaplecze, aby sprawdzić, czy nie został tam jeszcze jakiś model, który zadowoliłby klientkę. 

Nikt nie spodziewał się takiej złośliwości

Dalsza część tej historii całkowicie zmieniła atmosferę, która dotychczas panowała w sklepie. Dziewczyna, która z nadzieją czekała na kolejne modele kostiumów kąpielowych usłyszała niebywale złośliwy i uszczypliwy komentarz z zaplecza, który mocno ją zabolał. 

Gdzie są te stroje kąpielowe w dziwnych rozmiarach? Wiesz, te dla grubych, płaskich bab.

dziewczyna
Fot.pixabay.com @StockSnap

Każda kobieta w tej sytuacji może sobie tylko wyobrazić, jak upokarzające dla klientki były te podłe słowa. Szczególnie mogą zaboleć, kiedy temat figury jest czyimś czułym punktem. Taki komentarz rzucony był z wyraźną złośliwością.

Podejrzewamy, że dziewczyna nie chciała zirytować sprzedawczyni, a tym bardziej usłyszeć jej opinii na temat wagi. Zapewne w tamtej chwili nie potrafiła odpowiedzieć nic na taką ripostę, a komentarz ten na długo pozostanie w jej pamięci. Dlatego też pamiętajmy, że niezależnie od wyglądu wielu kobietom jest ciężko zaakceptować siebie w całości. Nie traćmy więc czasu na zbędne ataki i przysparzanie sobie kolejnych kompleksów. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziewczyna
Fot.pexels.com

Dziewczyna potrzebowała pomocy w zakupie nowego kostiumu kąpielowego.

dziewczyna
unplash.com

Nikt się nie spodziewał, że ta z pozoru codzienna sytuacja będzie miała takie smutne zakończenie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Kiedyś rozpalał serca milionów Polek. Jak dziś wygląda zabójczo przystojny Bohun z „Ogniem i Mieczem”?
  3. Córka legendarnego aktora wyjawiła prawdę o ojcu. Po latach na jaw wyszły dotąd nieznane nikomu fakty
  4. Kuba Wojewódzki całuje się z hollywoodzkim aktorem. Wszystko na oczach milionów Polaków
  5. Gwiazda Polsatu jest w ciąży! Aktorka 3 lata temu poślubiła tajemniczego mężczyznę
  6. Namiętnie całował się z kobietą. Dzień później zrozpaczona rodzina patrzyła, jak umiera podczas obiadu
  7. Mąż zostawił żonę, bo strasznie przytyła po trzeciej ciąży. Po rozwodzie dała mu nauczkę, której nigdy nie zapomni
Poprzedni artykułBill Pullman wspomina czas spędzony z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. ”Miałem poczucie, że jestem bliżej prawdziwego życia”
Następny artykułJak się ubrać, żeby wyglądać na starszą? Wiele kobiet boryka się z tym problemem
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.