Kuba Wojewódzki słynie z tego, że uwielbia zaskakiwać swoich widzów. Teraz miliony z nich mogły zobaczyć, jak gwiazdor TVN całuje się z hollywoodzkim aktorem. Publiczność szalała z zachwytu, a Kuba był wyraźnie zadowolony z tego, do czego nakłonił swojego gościa.

W programie showmana pojawiło się już mnóstwo Polskich gwiazd, które Kuba Wojewódzki zwykle próbuje zawstydzić lub skompromitować. Tym razem było jednak inaczej. Dziennikarz był niezwykle łaskawy dla swojego gościa i sam sprawiał wrażenie nieco zawstydzonego.

Kuba Wojewódzki: pocałunek w programie

Gościem ostatniego odcinka Kuby Wojewódzkiego był Bill Pullman, aktor znany z filmów takich jak Bezsenność w Seattle czy Dzień niepodległości. Hollywoodzki gwiazdor przebywa w Polsce z okazji premiery ostatniego filmu Piotra Woźniak-Staraka, w którym zagrał główną rolę. Poza mnóstwem wywiadów zgodził się też wystąpić w rozrywkowym talk-show TVN.

fot. screen z programu TVN Kuba Wojewódzki

Gospodarz był niezwykle miły dla Pullmana, zaproponował nawet, aby wypili bruderszaft. Po wszystkim Kuba zasugerował pocałunek, a aktor ochoczo przystał na jego propozycję i nachylił się w jego stronę. 

 

Z kim jest Kuba Wojewódzki?

Kuba Wojewódzki oficjalnie jest singlem, ale w jego towarzystwie pojawia się wiele kobiet. Nie tak dawno temu łączony był ze studentką medycyny, byłą dziewczyną Macieja Musiała, ale kilka tygodni temu w mediach pojawiły się sensacyjne informacje o jego ponownym związku z Anną Muchą.

kuba wojewódzki
instagram.com/taannamucha

Najpierw na zdjęciu Kuby jego fani dopatrzyli się nóg aktorki i składali im gratulacje, choć oni oboje nie komentowali sprawy, to kilka dni później sami podgrzali atmosferę, pokazując się razem. Internauci nie mieli już żadnych wątpliwości, gdy do sieci trafiła fotografia, na której Anna Mucha tankuje samochód Wojewódzkiego. Od tamtej pory sprawa nieco przycichła i pojawiły się podejrzenia, że oboje chcieli po prostu zwrócić na siebie uwagę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Drzwi kariery stały przed nią otworem. Zofia Marcinkowska w wieku 22 lat zabiła siebie i partnera
  3. Gwiazda Polsatu jest w ciąży! Aktorka 3 lata temu poślubiła tajemniczego mężczyznę
  4. Magda Gessler pokazała zdjęcie z młodości. W rudych włosach wyglądała jak petarda
  5. Namiętnie całował się z kobietą. Dzień później zrozpaczona rodzina patrzyła, jak umiera podczas obiadu
  6. Mąż zostawił żonę, bo strasznie przytyła po trzeciej ciąży. Po rozwodzie dała mu nauczkę, której nigdy nie zapomni
Poprzedni artykułJak zareagować na romans partnera? 6 wskazówek, które pomogą ci zachować zimną krew w obliczu zdrady
Następny artykułOkrutny człowiek i historia o psiej mądrości. Pies został zakopany żywcem i uratowany przez innego psa
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.