Dziewczyna jest dla Macieja tylko dodatkiem. Mężczyzna jest młody, przystojny, dobrze zarabia i ma powodzenie wśród kobiet. Niedawno zaczął spotykać się z kobietą, która nie miała tyle szczęścia, co on – pracuje na dwa etaty i od zawsze ma problemy finansowe. – Jestem bogaty i spotykam się z biedną dziewczyną. Za parę butów robi takie rzeczy, że sobie nie wyobrażacie – napisał na jednej z Facebookowych grup mężczyzna.

Młody chłopak miał na tyle szczęścia w życiu, że nigdy nie miał problemów z pieniędzmi. Pracuje na wysokim stanowisku kierowniczym i zarabia krocie. Ostatnio zaczął się jednak spotykać z Magdą, która ma wręcz odwrotną sytuację. Młoda dziewczyna na swoje utrzymanie musi pracować w dwóch miejscach. Mimo to od razu przypadli sobie do gustu – jednak Maciej mimo wielu zalet, jak się okazuje, wcale nie jest idealnym partnerem.

Maciej spotyka się z biedną dziewczyną

Wyznanie chłopaka opublikowane na jednej z Facebookowych grup wywołało ogromne poruszenie. Dlaczego? Wszystko przez to, że sam przyznał, że wykorzystuje swoją nową partnerkę. Co więcej, nie widzi w swoim zachowaniu nic złego.

– Zarabiam mnóstwo hajsu, mam ogromne mieszkanie, jeżdżę drogim Mercedesem i dbam o siebie, dziewczyny same do mnie lgną. Jakiś czas temu poznałem Magdę, z którą spotykam się jakoś od miesiąca. To, co ta laska robi za pieniądze, jest niesamowite – zaczyna Maciej.

Wyznaje, że jego nowa dziewczyna nigdy nie miała zbyt wiele pieniędzy. Poznali się w klubie, później spotkali się kilka razy i ich związek przeszedł na kolejny poziom. Jednak ich uczucie nie jest napędzane jedynie zauroczeniem, a w swoim zachowaniu, które na pozór wydaje się idealne, chłopak wcale nie jest bezinteresowny.

– Magda jest biedną dziewczyną, w życiu nigdy nie miała lekko. Ja mam pieniądze, chętnie je na nią wydaję. Nie ma jednak nic za darmo. Za parę butów robi takie rzeczy, że sobie nie wyobrażacie – pisze.

Dziewczyna jest wykorzystywana

Dalej chłopak opisuje, czego wymaga od dziewczyny w zamian za wyjście na zakupy, nowe buty, biżuterię. Magda ma być na każde skinienie Macieja, który ochoczo wykorzystuje swoją siłę.

– Magda pracuje na dwa etaty, ale wcale nie musi, ja chętnie dzielę się pieniędzmi. Za nowe kolczyki albo wyjazd za miasto musi jednak zapłacić – zazwyczaj oczywiście w łóżku. Haczyk w tym, że musi być na każde moje zawołanie. Zawsze się słucha – nieważne, o której godzinie po nią podjadę, ma się stawić – czytamy w wywodzie Macieja.

– Wyciągam ją z pracy czy z domu w środku nocy, raz zabrałem ją z rodzinnej kolacji. Nie obchodzi mnie, co akurat robi – jest niesamowita w łóżku i jak chce coś w zamian, to musi się ze mną przespać. A robi takie rzeczy, że byście nie uwierzyli – zwierzył się chłopak.

Dziewczyny czytające wypowiedź Macieja nie kryły swojego oburzenia. Zasugerowały mu, że ma problemy z rozdwojeniem osobowości, skoro uważa, że jest taki hojny, ale w zamian wymaga chodzenia ze sobą do łóżka i wyśmiewają, że musi płacić dziewczynie za to, żeby chciała z nim sypiać. On jednak nie musi się przejmować – i on i Magda jak na razie są z tego układu zadowoleni.

 

Poprzedni artykułPolsat musiał podjąć drastyczną decyzję. Koniec „Tańca z Gwiazdami”, w piątek zobaczymy ostatni odcinek
Następny artykułWielkie zaskoczenie na Wszystkich Świętych. Nikt się nie spodziewał, właśnie podano informacje
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.