Dziewczyna jest dla Macieja tylko dodatkiem. Mężczyzna jest młody, przystojny, dobrze zarabia i ma powodzenie wśród kobiet. Niedawno zaczął spotykać się z dziewczyną, która nie miała tyle szczęścia – pracuje na dwa etaty i od zawsze ma problemy finansowe. – Jestem bogaty i spotykam się z biedną dziewczyną. Za parę butów robi takie rzeczy, że sobie nie wyobrażacie, pisze mężczyzna.

Młody chłopak miał na tyle szczęścia w życiu, że nigdy nie miał problemów z pieniędzmi. Pracuje na wysokim stanowisku kierowniczym i zarabia krocie. Ostatnio zaczął się jednak spotykać z Magdą, która ma wręcz odwrotną sytuację – na swoje utrzymanie dziewczyna musi pracować w dwóch miejscach. Mimo to od razu przypadli sobie do gustu – jednak Maciej mimo wielu swoich zalet, wcale nie jest idealnym partnerem.

Maciej spotyka się z biedną dziewczyną

Wyznanie chłopaka opublikowane na jednej z facebookowych grup wywołało ogromne poruszenie. Dlaczego? Wszystko przez to, że sam przyznał, że wykorzystuje swoją nową partnerkę.

– Zarabiam mnóstwo hajsu, mam ogromne mieszkanie, jeżdżę drogim Mercedesem i dbam o siebie, dziewczyny same do mnie lgną. Jakiś czas temu poznałem Magdę, z którą spotykam się jakoś od miesiąca. To, co ta laska robi za pieniądze jest niesamowite – zaczyna Maciej.

Wyznaje, że jego nowa dziewczyna nigdy nie miała zbyt wiele pieniędzy. Poznali się w klubie, później spotkali się kilka razy i ich związek przeszedł na kolejny poziom. Jednak ich uczucie nie jest napędzane jedynie zauroczeniem.

– Magda jest biedną dziewczyną, w życiu nie miała lekko. Ja mam pieniądze, chętnie je na nią wydaję. Nie ma jednak nic za darmo. Za parę butów robi takie rzeczy, że sobie nie wyobrażacie – pisze chłopak.

  1. Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok
  2. TVP przekazało tragiczną wiadomość. Śmierć nadeszła nagle, rodzina pogrążona w żałobie
  3. Niewyobrażalnie tragiczny finał urodzin nad jeziorem. Nie żyje 25-letni chłopak, rodzina załamana

Dziewczyna jest wykorzystywana

Dalej chłopak opisuje, czego wymaga od dziewczyny w zamian za wyjście na zakupy, nowe buty, biżuterię. Magda ma być na każde skinienie Macieja, który ochoczo wykorzystuje swoją siłę.

– Magda pracuje na dwa etaty, ale wcale nie musi, ja chętnie dzielę się pieniędzmi. Za nowe kolczyki albo wyjazd za miasto musi jednak zapłacić – zazwyczaj oczywiście w łóżku. Haczyk w tym, że musi być na każde moje zawołanie. Zawsze się słucha – nieważne, o której godzinie po nią podjadę, ma się stawić. Wyciągam ją z pracy czy z domu w środku nocy, raz zabrałem ją z rodzinnej kolacji. Nie obchodzi mnie, co akurat robi – jest niesamowita w łóżku i jak chce coś w zamian, to musi się ze mną przespać. A robi takie rzeczy, że byście nie uwierzyli – pisze.

Dziewczyny czytające wypowiedź Macieja są obrzydzone. Sugerują mu, że ma problemy z rozdwojeniem osobowości, skoro uważa, że jest taki hojny, ale w zamian wymaga chodzenia ze sobą do łóżka i wyśmiewają, że musi płacić dziewczynie za to, żeby chciała z nim sypiać. On jednak nie musi się przejmować – i on i Magda jak na razie są z tego układu zadowoleni.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziewczyna
fot. pexels.com Yasin Gündogdu

Maciej wspiera finansowo swoją partnerkę. Nie ma jednak nic za darmo.

dziewczyna
fot. pixabay.com/jarmoluk

Mężczyzna wymaga od Magdy, by była na każde jego skinienie – w zamian oferuje jej nowe buty, biżuterię, czy wyjazdy.

 1. Większość babć znała moc liści laurowych. Mikstura z nich wcierana we włosy przynosi zaskakujące rezultaty
 2. Samochód wjechał w grupę turystów. Są ciężko ranni. Druzgocące zdarzenie w europejskim mieście
 3. Nagle wyciekło, co naprawdę działo się za kulisami „Janosika”. Nikt nie przypuszczał, że skandaliczne sceny wyjdą na jaw
 4. Zobaczyła dziennikarkę w telewizji i zamarła. Natychmiast sięgnęła po telefon, uratowała jej życie
 5. Krzysztof Jackowski miał nagle porażającą wizję. Sam nie może uwierzyć, w sceny, jakie zobaczył
 6. Asia z „Chłopaków do wzięcia” przekazała dramatyczny apel. Sytuacja jest krytyczna, potrzebna pomoc
 7. Gratka dla fanów. Na polskie drogi ma wrócić flagowy, rodzimy samochód
 8. Niezwykle ważny apel do wszystkich Polaków. Sytuacja jest bardzo niepokojąca, a może być jeszcze gorzej
 9. Cios poniżej pasa. Krystyna Pawłowicz okrutnie zakpiła z urody swojej politycznej przeciwniczki, przypominamy

 

Poprzedni artykułGIS pilnie wycofuje ser ze sklepów. Jeśli go masz, natychmiast się go pozbądź, jest groźny
Następny artykułTVP właśnie przekazało bardzo ważną wiadomość. Zaczęło się
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.