Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Dziewczyny z Dubaju”: Sadowska przyniosła tekturową Dodę, ale największe wrażenie zrobiły buty Katarzyny Figury
Kamil Olek
Kamil Olek 23.11.2021 10:27

„Dziewczyny z Dubaju”: Sadowska przyniosła tekturową Dodę, ale największe wrażenie zrobiły buty Katarzyny Figury

Dziewczyny z Dubaju
fot. Pawel Wodzynski / East News

W Warszawie odbyła się uroczysta premiera jednego z najgłośniejszych filmów ostatnich miesięcy – „Dziewczyny z Dubaju”. Obraz Dody (która to – przynajmniej fizycznie – nie pojawiła się na wydarzeniu) i jej byłego męża przyciągnął dziesiątki gwiazd. Wśród nich znalazła się także Katarzyna Figura, która po raz kolejny zaskoczyła wyborem stylizacji.

Premiera filmu „Dziewczyny z Dubaju”

Film Rabczewskiej i Stępnia najwięcej emocji wzbudził jeszcze przed oficjalną premierą – artystka zarzucała bowiem byłemu już mężowi utrudnianie prac nad dokończeniem filmu. Ostatecznie na ekrany trafi wersja, na której zależało Dodzie.

Wokalistka, zgodnie z zapowiedziami, nie pojawiła się jednak na premierze swojej produkcji. Zastąpił ją… kartonowy stand z wydrukowaną podobizną, który na ściance towarzyszył twórcom filmu (między innymi reżyserce obrazu – Marii Sadowskiej).

Na czerwonym dywanie nie zabrakło również Katarzyny Figury – odtwórczyni jednej z ról. Znana z kontrowersyjnych modowych wyborów aktorka i tym razem nie zawiodła – zdecydowała się bowiem na jednolity, dwuczęściowy komplet. Stylizację uzupełniła zaś kontrastującymi z całością kowbojkami, a także kapeluszem w podobnym odcieniu.

Na ściance można było ujrzeć także Olgę Kalicką, Paulinę Gałązkę, Joannę Racewicz, Michała Piróga, Aleksandrę Justę czy Annę Kaczmarczyk. Do zdjęć pozował również producent filmu – były mąż Dody, Emil Stępień.

„Dziewczyny z Dubaju” powstały na podstawie książki Piotra Krysiaka pod tym samym tytułem. Obraz opowiada o kulisach tak zwanej „afery dubajskiej” z 2015 roku, pokazując między innymi, jak wyglądał proceder werbowania modelek, aktorek i celebrytek.

Dziewczyny z Dubaju
Dziewczyny z Dubaju

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Właśnie się dowiedzieliśmy, muzyk odszedł na zawsze. Miał 49 lat
  2. Policja w nocy opublikowała nagranie z granicy. Wystarczyło 29 sekund
  3. Nie mieści się w głowie, co zrobiło TVP tuż po informacji o zatrzymaniu Tuska