Do niecodziennej sytuacji doszło podczas niedzielnego wydania programu „Dzień Dobry TVN”. Nagle prowadząca show Paulina Krupińska spadła z fotela i przez kilka chwil nie była w stanie podnieść się z podłogi.

Program „Dzień Dobry TVN” obfituje w zaskakujące zwroty akcji. Jednym z nich bez wątpienia był krótki występ jednej z gościn show — akrobatki i gimnastyczki Anny Kawiak. Nagle do dziewczyny dołączył prowadzący, a jego partnerka nie mogła ukryć rozbawienia jego wyczynami.

„Dzień Dobry TVN”: Paulina Krupińska spadła z fotela i nie mogła się podnieść

Na oficjalnym profilu porannego show TVN na Instagramie pojawił się filmik, na którym możemy zobaczyć, jak świetnie bawili się prowadzący podczas niedzielnego wydania programu. Do nieoczywistej sytuacji doszło chwilę po rozmowie z jedną z gościn — gimnastyczką Anną Kawiak, która zaprezentowała krótki pokaz akrobatyczny.

W pewnym momencie do dziewczyny dołączył prowadzący show Damian Michałowski, który również chciał spróbować swoich sił w gimnastyce. Na miejscu okazało się, że akrobatyczne figury na stojaku wcale nie należą do takich łatwych, jak mogłoby się wydawać, a sam prezenter miał spory problem z wykonaniem najprostszego podnoszenia.

Widok rozkładającego nogi w powietrzu Damiana Michałowskiego tak rozbawił Paulinę Krupińską, że w pewnym momencie spadła ona z fotela. Prezenterka położyła się na podłodze w studiu programu „Dzień Dobry TVN” i przez kilka chwil nie była w stanie wstać.

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marta Manowska poinformowała fanów „Sanatorium miłości” o ślubie. Posypały się gratulacje
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Katarzyna Cichopek wyjechała z Warszawy. Wiemy, z kim i gdzie spędziła weekend, bardzo nietypowe miejsce

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.