Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ed Sheeran wziął ślub? Jedno zdjęcie wywołało spekulacje
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 31.07.2018 18:05

Ed Sheeran wziął ślub? Jedno zdjęcie wywołało spekulacje

Ed Sheeran
Fot. Instagram @teddysphotos

Brytyjski piosenkarz Ed Sheeran pokazał obrączkę na jednym z popularnych portali społecznościowych. Kim jest wybranka sympatycznego i utalentowanego rudzielca? Przeczytajcie.

Ed Sheeran – ślub

27-letni Ed Sheeran już kilka miesięcy temu potwierdził swoje zaręczyny ze swoją ukochaną partnerką, Cherry Seaborn. Czy ma za sobą jedno z ważniejszych wydarzeń w swoim życiu? Wszystko na to wskazuje. Piosenkarz umieścił dziś na swoim Instagramie fotkę, na której dostrzec możemy obrączkę na palcu artysty. Dostrzec to mało powiedziane. Sheeran dość ostentacyjnie nam ją pokazuje. Zdjęcie pod tekstem.

Cherry Seaborn to 25-letnia hokeistka, która uczestniczyła w mistrzostwach na brytyjskim uniwersytecie. Dziewczyna znalazła się w zacnym gronie kobiet w reprezentacji Anglii poniżej 21 roku życia. Jest zdobywczynią brązowego medalu na Mistrzostwach Europy. Z Sheeranem znają się od szkoły średniej. Teraz odnaleźli do siebie drogę. Wygląda na to, że na dobre.

Myślicie, że to jej zadedykował piosenkę Thinking Out Loud?

– Kiedy Twoje nogi nie są sprawne tak jak kiedyś
a ja nie mogę tobie wytrzeć twych stóp
Czy twoje usta wciąż będą pamiętać smak mojej miłości?
Czy twoje oczy nadal będą się uśmiechały znad policzków – (Thinkg Ou Loud, polskie tłumaczenie)

Ed Sheeran znany jest z takich utworów jak Shape of You, Galway Girl czy I See Fire. Ten ostatni wykorzystany był w filmie Hobbit: Pustkowie Smauga w reżyserii Petera Jacksona. Kariera piosenkarza rozpoczęła się w 2011, gdy wydał on na Wyspach Brytyjskich singiel The A Team. Trwa do dziś.

Najnowszy teledysk Eda to ten do utworu Happier. Zerknijcie na niego. Singiel promuje wielokrotnie nagradzany najnowszy album piosenkarza, Divide. Krążek zyskał uznanie krytyków i fanów. Zdobył nawet nagrodę Grammy w kategorii najlepszy album wokalny. Łapcie klip.

Ed Sheeran
Ed Sheeran

ZOBACZ TEŻ:

  1. George, Charlotte i Louis nie mogą robić TYCH rzeczy. Dla nas są całkowicie normalne
  2. Kim Kardashian BARDZO zeszczuplała. Zdradziła ile waży
  3. 10 cytatów z piosenek Kory, które roztopią najtwardsze serca

źródło: onet.pl