Edyta Golec rzadko w pełnej okazałości pokazuje swoje pociechy, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Artystka pochwaliła się archiwalnymi materiałami z udziałem swojego syna. Widok 6-latka zaskakuje, to niemal kopia mamy.

Wspomniane zdjęcia pochodzą z jej poprzedniego wypadu do Stanów Zjednoczonych. Przy okazji tej sentymentalnej podróży Edyta zauważyła, jak bardzo chłopiec się zmienił, choć minęło raptem 6 lat od tamtego wyjazdu.

Edyta Golec publikuje archiwalne zdjęcia syna

Jak w opisie podkreśliła artystka, zdjęcia zostały wykonane 6 lat temu w trakcie zwiedzania Nowego Jorku. Na jednej z fotek widać bowiem, jak cała rodzina pozuje w tamtejszym metrze, a na innym uwiecznia się na tle drapaczy chmur.

W opublikowanych materiałach znalazło się także jedno nagranie z punktu widokowego, na którym słychać, jak syn, prawdopodobnie młodszy z nich, czyli Piotr, opowiada, co widzi za oknem. Podziwiał stamtąd Statuę Wolności.

W opisie Edyta Golec nazwała go „Kruszynką” i zwróciła uwagę na jego uroczy, dziecięcy głos. Jak zaznacza, dziś już niewiele z niego pozostało, bo ten mówi basem, który odziedziczył po ojcu. Artystce trudno było uwierzyć, jak dużą różnicę u dziecka może zrobić 6 lat.

Ona i jej mąż za to za bardzo się nie zmienili. Edyta zresztą już od kilku lat publikuje fotki z mężem. Na jednej siedzi mu na kolanach, na innej są na wspólnym spacerze. Po żadnej nie widać, by nadszarpnął ich ząb czasu, czego można tylko pozazdrościć.

Fani Edyty Golec reagują na fotki dziecka

Gdy celebryci publikują zdjęcia swoich pociech, ich fani często się nad nimi rozczulają i nie inaczej było w tym przypadku. Obserwujący w komentarzach zwracali uwagę przede wszystkim na to, jak podobny jest młodzieniec do swojej mamy. Widać to nie tylko po kolorze włosów, ale i rysach twarzy.

Czysta mama pisze jedna z fanek.

– Kruszynka to już większa od mamusi — zauważa kolejna komentująca.

– Synek to śliczny chłopiec — komplementuje następna osoba.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Paweł Golec pochwalił się zdjęciem z rodzinnych wakacji. Jego córki są już prawie dorosłe
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl