Edyta Herbuś to celebrytka, która sławę zyskała za sprawą popularnego programu Tanie z gwiazdami. Od tego momentu gwiazda zagościła na polskich salonach. Herbuś ostatnio postanowiła podzielić się ze swoimi fanami zdjęciem, na którym wygląda bardzo seksownie. 

Zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie pochodzi z zeszłorocznej sesji dla Playboya. Nie pojawiło się ono w czasopiśmie, a Edyta postanowiła sama je opublikować na swoim profilu. Jesteście ciekawi dlaczego?

Gorąca sesja dla Playboya

W zeszłym roku czerwcowa okładka magazynu Playboy należała do Edyty Herbuś, na której pozowała na dość zadziorną kobietę. W sesji, która znalazła się w dalszej części pisma, ciało artystki osłaniał jedynie mokry podkoszulek. Zdjęcie, którym Herbuś podzieliła się ze swoimi obserwatorami, naprawdę pokazuje bardzo wiele.

Tancerka, która zaczęła również pracę na planie jako aktorka, właśnie przygotowuje się do kolejnej roli. Będziemy ją mogli podziwiać w serialu Pierwsza miłość, gdzie wcieli się w bardzo kontrowersyjną postać.

Nowa rola aktorki w serialu

Gwiazda stwierdziła, że dzięki temu zdjęciu będzie mogła się lepiej przygotować do roli, ponieważ jej odtwarzana postać – Sylwia, będzie młodą i bardzo seksowną kobietą, która będzie komplikować życie większości bohaterów. Edyta Herbuś wyznała, że właśnie dzięki powrotowi do swojej przeszłości, będzie w stanie dobrze wcielić się w odgrywaną rolę.

Aktorka wyznała, że nie jest to prosta rola, ale dołoży wszelkich starań, żeby ją naprawdę dobrze odtworzyć. Obserwatorzy aktorki są zachwyceni zdjęciem z sesji dla Playboya, a mężczyźni komplementują Edytę w komentarzach:

Wystarczajacy argument by wrócić do oglądania serialu

– Obłędna uroda i niesamowite zdjęcie???

Bajecznie piekna i seksowna a pozycia bardzo kuszaca

– Wooow petarda ? najpiękniejsza sexybomba swiata??

A wam, podoba się Edyta w takim wydaniu?

 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowy znak drogowy. Bardzo surowe kary za jego nieprzestrzeganie
  2. Nowa gwiazda Instagrama! Bez wstydu pokazuje swoje seksowne ciało
  3. To koniec. Dody na ekranie już nie zobaczycie

Źródło: gwiazdy.wp.pl