Edyta Pazura od 15 lat tworzy szczęśliwy związek z Cezarym. Na świat przyszła już trójka ich dzieci. Choć ich relacja wygląda na niezwykle mocną, są osoby, które próbują nią nieco zachwiać. Pazura opowiedziała o tym na Instagramie.

W tym celu udostępniła wyjątkowo nieżyczliwy post innej użytkowniczki. Skomentowała go i zapowiedziała, że wyciągnie z niego konsekwencje, również te prawne.

Edyta Pazura odpowiada na hejt

Edyta Pazura udostępniła wpis osoby, która publikując zdjęcie Pazurów z ich wakacji, ironicznie skomentowała, że aktor lubuje się w studentkach. Podkreśliła tym samym różnicę wieku pomiędzy współmałżonkami, na tym jednak nie poprzestała. Zaatakowała Cezarego, twierdząc, że to nie w porządku, że o tej żonie wypowiada się w takich samych superlatywach, jak o każdej poprzedniej. Zasugerowała też, że aktor może mieć jakąś relację na boku. Skwitowała swój wywód tym, że słyszała już o nim podobne opowieści z czasów studiów od rzekomych wspólnych znajomych. Dodała, że widocznie nic się nie zmieniło od tego czasu.

Edyta Pazura zaznaczyła, że nie lubi ingerować w takie żenujące sprawy i raczej odcina się od dyskusji z hejterami, ale w tej kwestii musiała już zainterweniować. Najpierw odpowiedziała na deprecjonowanie własnej osoby, podkreślając, że nie jest tylko młodszą studentką, ale także przedsiębiorcą i mamą na pełen etat. Zachęciła hejterkę, by ta obserwowała profile Pazurów, bo dzięki temu dowiedziałaby się, że są po prostu dobrymi, normalnymi ludźmi.

– Gdybym ja wierzyła we wszystkie opowieści moich kolegów i koleżanek, to ziemia byłaby kwadratowa, a księżyc trójkątny – skwitowała ironicznie Edyta Pazura.

Mało tego, zdecydowała się ona także na podjęcie kroków prawnych. Poinformowała, że skontaktowała się już w tej sprawie z prawnikiem i hejterka może oczekiwać pisma. Zdradziła, że będzie chciała od niej wywalczyć odszkodowanie, które zostanie przeznaczone na cele charytatywne. Nie wiadomo jednak, o jakiego rzędu pieniądze chodzi. Możemy być jednak pewni, że po tej sytuacji inne osoby, które będą chciały napisać coś obraźliwego dotyczącego rodziny Pazurów, dwa razy się zastanowią, zanim to zrobią.

Zobacz relację:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Od poniedziałku w Biedronce i Lidlu olbrzymie promocje. Obniżone ceny wielu produktów zaskoczą klientów
  2. Ile dzieci ma Gienek z Plutycz? Prawda zaskakuje nawet największych fanów programu „Rolnicy. Podlasie”
  3. Rozwodu jednak nie będzie? Lata temu z ust Kasi Cichopek padły słowa, które dają nadzieję

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl