Ewa Farna jest artystką, która nie boi się zmian i lubi eksperymentować z modą i stylem. Wokalistka nigdy jeszcze nie zmieniała drastycznie koloru włosów, aż do teraz. Jesteście ciekawi nowej fryzury Ewy Farnej?

Polsko-czeska piosenkarka zawsze nosiła ciemne włosy, ewentualnie bawiąc się ich długością — czasem nosiła krótszą, czasem dłuższą fryzurę. W nowym i odważnym kolorze wygląda wspaniale!

Ewa Farna, różowe włosy?

Na Instagramie popularna piosenkarka opublikowała najnowsze zdjęcie, na którym pozuje w…różowych włosach. Fryzura jest oczywiście peruką, jednak wśród fanów piosenkarki rozgorzała dyskusja na temat tego, czy gwiazda powinna przefarbować się na różowo:

– Super by Ci było w tym kolorku.

– Cudne włosy.

– Bardzo ładnie Ci w tym kolorze. – Pisali fani w komentarzach pod zdjęciem.

Przyznajemy, że róż w takim wydaniu bardzo pasuje piosenkarce. Ewa Farna w grzywce również wygląda bajecznie. Jesteśmy ciekawi co na to wszystko Ewa. Myślicie, że się przefarbuje?

Ewa Farna, kim jest?

Oryginalny styl polsko-czeskiej piosenkarki jest znany nie od dziś. Artystka nie boi się nie tylko stylowych, ale i życiowych wyzwań. Ostatnio została przewodniczącą jury w najnowszym muzycznym programie Polsatu Śpiewajmy Razem. All Together Now. Program nie zbiera najlepszych recenzji, ale widać, że Ewa Farna zupełnie się tym nie przejmuje i dobrze odnajduje się w swojej nowej roli.

W ostatnim czasie w mediach dużo mówi się o wadze Ewy Farnej — artystka w ciągu kilku lat znacznie przybrała na wadze, ale jak sama twierdzi, dobrze czuje się ze swoją figurą i nie ma zamiaru się zmienić, by zadowolić show biznes i media. Wokalistka przyznała, że czuje się piękna i seksowna z takim ciałem, jakie obecnie ma. I o to chodzi,- żeby dobrze czuć się ze sobą, czyż nie? ;).

Myślicie, że Ewa Farna dobrze wygląda w różowych włosach?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ewa Farna
Fot.instagram.com @ewa_farna93

 

Ewa Farna
Fot.instagram.com @ewa_farna93

 

Ewa Farna
Fot.facebook.com/ewafarna/photos/a.10151686841035733/10156113003890733/?type=3&theater

ZOBACZ TEŻ:

  1. Doda w butach, które kosztowały fortunę! Nosiła je Kendall Jenner
  2. Premiera „Gry o Tron” opóźni się. Twórcy tłumaczą dlaczego
  3. Ile zarabia Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska? Sumy są gigantyczne

źródło: plejada.pl, polki.pl, polsat.com.pl

Poprzedni artykułHoroskop na weekend [22-23.09.2018]
Następny artykułWyznanie nauczyciela: „Przychodzę na lekcje pijany. Nikt mnie nie złapał”
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.