Sezon urlopowy trwa w najlepsze. Również polskie gwiazdy korzystają z uroków lata i odpoczywają na wakacjach. W tym roku ceniona projektantka Ewa Minge zrezygnowała z zagranicznych podróży i postawiła na Morze Bałtyckie. Przy okazji powiedziała, co myśli o polskich turystach.

Wypowiedź Ewy Minge mogła zaskoczyć niejednego obserwatora. Projektantka wybrała się na wycieczkę do Mielna, a w krótkim wpisie na Instagramie odniosła się do panującej w nim atmosfery. „Dziękuję, pani Ewo” – skomentowała jedna z fanek.

Ewa Minge pojechała nad polskie morze

Ewa Minge to polska projektantka, która została doceniona na całym świecie. Dziś może pochwalić się kolekcjami nie tylko ubrań, ale również biżuterii i akcesoriów. Mimo częstych podróży po Europie jej pracownia krawiecka znajduje się w Pszczewie.

Teraz Ewa Minge postanowiła wyjechać na wakacje. Gwiazda postawiła na Mielno — miejscowość znajdującą się nad polskim morzem. Swoim wyjazdem pochwaliła się w sieci.

San Mielno. Kolejne miejsce na mapie Polski, które jest moje — napisała.

Projektantka powiedziała, co myśli o turystach

W krótkim poście Ewa Minge postanowiła powiedzieć, co myśli o polskich miejscowościach wakacyjnych i rodzimych turystach. Jej wypowiedź mogła zaskoczyć niejedną osobę, gdyż gwiazda nie zgodziła się z częstymi słowami krytyki dotyczącymi zachowania Polaków w trakcie wakacji i doceniła swój wyjazd do Mielna.

– Plaża, jak widać, nie jest przeludniona. Tzw. Kowalscy są mili, ceny różne, gofry najlepsze pod słońcem i dla nich właśnie wpadłam na chwilę do naszego nadmorskiego kurortu. Zbyt duże słowa? Nie, zbyt małe wyobrażenie nas samych o naszym kraju. Oczywiście dla tych, którzy kochają upały tropikalne, szału nie ma, ale jest swojsko. Nawet oscypki można kupić i kierpce – napisała gwiazda.

Na wpis Ewy Minge natychmiast zareagowali internauci. W komentarzach posypały się komplementy, a także ciepłe słowa dotyczące samej miejscowości.

– Dziękuję Pani Ewo za tak fajne słowa, za szacunek do naszego kraju.

– Pomorze jest cudne, ja uwielbiam 3miasto.

– Piękne zdjęcie, piękne kobieta i moje kochane Mielno — czytamy.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ewa Minge (@eva_minge)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ewa Minge pokazała grób swojej mamy. Pojawiły się krytyczne komentarze
  2. Iza Małysz wrzuciła zdjęcie i od razu zaczęła przepraszać. Żona skoczka mogła podpaść wielu osobom
  3. Cezary Pazura zdradził, jak naprawdę jest w „Milionerach”. „Pytania są robione pewnym sposobem”