Ewa Minge jest zszokowana zachowaniem Michała Figurskiego, który w trakcie audycji pokusił się o niestosowny żart na temat wyglądu projektantki. Udzieliła obszernego komentarza na temat wypowiedzi dziennikarza: Jego się powinno odciąć od wszystkiego, bo on może zrobić komuś krzywdę — mówiła Plejadzie.

Ewa Minge czuje się oburzona po słowach Michała Figurskiego, który w trakcie audycji zapytał, od kogo projektantka przeszczepiła twarz. Dziennikarz wspólnie z Karoliną Korwin-Piotrowską od roku prowadzi w Antyradiu audycję Najgorsze państwo świata. To właśnie tam padły skandaliczne słowa.

Ewa Minge jest wściekła na Michała Figurskiego

Podczas poniedziałkowej audycji dziennikarze rozmawiali o przyszłości medycyny. Oboje byli pod wrażeniem tego, jak łączy się ona z przewidywaniami pisarzy science fiction. W pewnym momencie rozmowa zeszła na temat związany z przeszczepami twarzy. Tutaj właśnie Michał Figurski przekroczył granicę dobrego smaku.

– Ewa Minge. Od kogo ona tę twarz przeszczepiła? – zapytał.

Gdy Ewa Minge dowiedziała się o tym, co wydarzyło się podczas audycji, była zniesmaczona. Na Facebooku opublikowała post krytykujący Figurskiego. Zwróciła uwagę na problem z etyką i zwyczajną kulturą prowadzącego. Udzieliła też obszernego komentarza w mediach.

– Byłam tak zszokowana, że mnie zatkało. Przyzwyczaiłam się, że Karolina Korwin-Piotrowska jako prekursorka hejtu prowadzi różne kontrowersyjne rzeczy. Natomiast, że pan Figurski […] Taki człowiek nie powinien występować w żadnych mediach, w żadnych — mówiła Plejadzie.

Ewa Minge wielokrotnie opowiadała, że cierpi na chorobę wpływającą na jej wygląd, w tym wygląd twarzy. Jest to na tyle bolesne, że w ostatnim czasie zmagała się z ogromnym bólem i musiała przejść poważną operację. Teraz podkreśla, że ma przecież nazwisko, na które wiele lat ciężko pracowała oraz fundację, która pomaga osobom ciężko chorym. Chciałaby być oceniana przez pryzmat pracy, a nie wyglądu.

Michał Figurski i Ewa Minge spotkają się w sądzie?

Michał Figurski i Ewa Minge spotkają się w sądzie – to bardzo prawdopodobny scenariusz. Projektantka zapowiedziała, że wciąż jeszcze zastanawia się co zrobić z tą sprawą, ale uważa za zasadne złożenie pozwu. Jej zdaniem takie zachowania dają przyzwolenie na hejt i prowadzą do wielu tragedii.

– Tacy ludzie nie powinni mieć dostępu do kształtowania norm społecznych […]. Jedno to jest wolność słowa, drugie to jest krzywdzenie ludzi i robienie sobie reklamy na jej twarzy — mówiła w Plejadzie.

Portal skontaktował się także z prowadzącymi, ale Karolina Korwin-Piotrowska nie chciała udzielić komentarza. Zdecydowała się jedynie zamieścić kilka zdań pod wpisem Ewy Minge. Broniła się, podkreślając, że sama nie powiedziała zupełnie nic na temat projektantki. Michał Figurski natomiast wyraził skruchę.

– Nie mam problemu z powiedzeniem przepraszam. To jest swego rodzaju satyra, dlatego, jeśli pani Ewa czuje się urażona, to ją oczywiście najmocniej przepraszam — powiedział Plejadzie.

Nie wiadomo czy przeprosiny pomogą, bo projektantka poczuła się bardzo urażona. Jest jednak szansa, że po publicznym przyznaniu się do winy gwiazda zmieni zdanie i postanowi przebaczyć Michałowi Figurskiemu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ewa Minge
facebook.com/eva.mingepriv

Ewa Minge zabrała głos w sprawie niedawnej audycji w Antyradiu.

Ewa Minge
facebook.com/eva.mingepriv

Gwiazda jest oburzona zachowaniem Michała Figurskiego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do obsady serialu ”Przyjaciółki” dołączył przystojny aktor! Kogo zobaczymy w hicie Polsatu?
  2. Gwiazdor serialu ”Barwy szczęścia” ujawnił, że jest gejem! Zaskoczył wszystkich
  3. Nowy prowadzący ”Pytanie na śniadanie” Aleksander Sikora będzie miał cudowną partnerkę w programie
  4. Działaczka LGBT brutalnie zamordowana w Rosji. Trwają homofobiczne ataki
  5. Gdzie Danuta Holecka poznała męża? Kulisy ich relacji zaskakują

Źródło: plejada.pl

Poprzedni artykułNiepełnosprawne kobiety u ginekologa przeżywają piekło. „Sama nie będę pani wkładać na fotel”
Następny artykułMichał Szpak w nowej odsłonie! Wokalista zdecydował się na zmianę fryzury, fani są zachwyceni
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.