Ewa Wachowicz jest jedyną Polką, która zdobyła tytuł wicemiss w konkursie Miss World. I choć nie udało jej się powtórzyć sukcesu, żadna inna Polka nie osiągnęła tego, co ona. Pamiętacie jak wyglądała Ewa Wachowicz 26 lat temu?

Ewa Wachowicz podzieliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem sprzed 26 lat. To właśnie wtedy została ukoronowana na Najpiękniejszą Polkę. Od tamtej pory jej kariera potoczyła się bardzo szybko.

Ewa Wachowicz, miss świata?

W 1992 roku Ewa Wachowicz została wybrana Najpiękniejszą Polką. Piękna, wysoka Blondynka wyglądała jak milion dolarów, a jej rywalki nie miały szans. Po zdobyciu korony Miss Polonia, w grudniu tego samego roku Ewa Wachowicz wystartowała w konkursie na Najpiękniejszą Kobietę Świata, czyli Miss World. Osiągnęła coś, czego nie udało się powtórzyć później żadnej Polce — doszła do finału i została III wicemiss. Rok później, w 1993 roku Wachowicz zdobyła tytuł Miss Świata Studentek w ramach Miss World University.

Po osiągnięciu spektakularnego sukcesu jako miss, kariera pięknej Polki nabrała zawrotnego tempa — w 1993 roku została prezenterką stacji Polsat, gdzie prowadziła teleturniej 100 procent dla stu. Jeszcze w tym samym roku, a dokładnie 10 listopada, Ewa Wachowicz porzuciła telewizję i nawiązała prawie dwuletni romans z polityką, zostając sekretarzem prasowym premiera Władysława Pawlaka. To jej słynne powiedzenie Premierowi się nie odmawia przyniosło jej wygraną w plebiscycie „Srebrne usta” w 1994 roku.

Później wróciła do Polsatu, z którym związana jest do dziś. Najpierw wydawała Kulinarne Podróże Roberta Makłowicza, a od 2007 roku prowadzi swój własny program kulinarny Ewa gotuje, który zyskał ogromną popularność i wierną rzeszę fanów. Od 2013 roku jest członkinią jury programu Top Chef.

Podoba się wam zdjęcie Ewy sprzed 26 lat? Myślicie, że Ewa Wachowicz dobrze wygląda pomimo upływu lat?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ewa Wachowicz
Fot.instagram.com @ewawachowicz

 

ewa wachowicz
Fot.instagram.com @ewawachowicz

 

ewa wachowicz
Fot.instagram.com @ewawachowicz

ZOBACZ TEŻ:

  1. 7 rzeczy, które powinna mieć każda kobieta na jesień 2018
  2. Aż 80% kobiet z 1 powodu wstydzi się dodawać zdjęć na Instagram. Jakiego?
  3. Edyta Górniak wysłała asystentkę do Londynu po tofu. Gwiazda ma wymagania

źródło: wp.pl, onet.pl, wikipedia.org

Poprzedni artykuł7 rzeczy, które powinna mieć każda kobieta na jesień 2018
Następny artykułAnja Rubik: „Wiele osób myśli, że edukacja seksualna to jest kamasutra, a to nieprawda”
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.