Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Fani skrytykowali Cleo. Puściły im nerwy na widok jej „CleoLotu”
Michał Fitz
Michał Fitz 05.08.2022 16:35

Fani skrytykowali Cleo. Puściły im nerwy na widok jej „CleoLotu”

Cleo
Pawel Wodzynski/East News

Cleo jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych, polskich wokalistek w XXI wieku. Jak można było przypuszczać, wiąże się to z ogromnymi zarobkami. W ostatnim czasie Cleo pochwaliła się, w jaki sprzęt inwestuje, by móc sprawniej koncertować.

Choć, sądząc po opisach fotek, wokalistka chciała się w ten sposób przypodobać fanom, w niektórych przypadkach uzyskała efekt wprost odwrotny do zamierzonego. O co dokładnie chodzi?

Cleo skrytykowana za swój samolot

Piosenkarka w ostatnim czasie opublikowała bowiem dwa zdjęcia. Na jednym z nich stoi koło śmigłowca, a na innym obok niewielkiego samolotu. Jak się okazuje, są to maszyny, którymi artystka przemieszcza się na tyle regularnie, że określa je mianem „CleoKoptera” i „CleoLotu”.

W opisie wyjaśniła, że dzięki nim może sprawnie docierać do swoich fanów na koncertach. Wytłumaczyła, że w sezonie zdarza się, że gra nawet 2 lub 3 koncerty dziennie. By więc wyrobić się na każdy z nich, podróżuje drogą lotniczą, bo tak jest szybciej i sprawniej. Cleo prawdopodobnie liczyła, że jej poświęcenie i ogromne inwestycje poczynione na rzecz koncertowania zostaną docenione. Nie wszyscy wyszli jednak z takiego założenia.

Pod obydwoma zdjęciami nie brakuje bowiem komentarzy, w których piosenkarka jest krytykowana za tworzenie w ten sposób olbrzymiego zanieczyszczenia powietrza. Nie ma bowiem wątpliwości, że Cleo mniej szkodziłaby środowisku, gdyby na koncerty po prostu jeździła busem.

– Cóż za świadomość ekologiczna — kwituje jedna z internautek.

– Klimatyczna kryminalistka dodaje kolejna użytkowniczka.

Cleo jak gwiazdy z USA?

Niewykluczone, że powyższej krytyki w ogóle by nie było, gdyby publikacja fotek Cleo nie zbiegła się z głośną za granicą aferą. Amerykańskim artystom i celebrytom wyliczono, jak bardzo zanieczyszczają środowisko, decydując się na krótkie loty prywatnymi samolotami.

Najbardziej oberwało się wówczas wokalistce Taylor Swift, a także influencerce Kylie Jenner. Po uszach dostał także jeden z najpopularniejszych raperów za oceanem, Drake. Uważacie, że słusznie zwrócono na to uwagę?

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Detektyw Bruno” w kinach od 27 maja. Cleo: Ten film spełnił moje marzenie
  2. On jest gwiazdą TVP, ona zupełnie innej stacji. Wielu nie dawało im żadnych szans
  3. „Ślubu nie będzie”. Gwiazda TVP rozstała się z partnerem. Zabrała dzieci i wyjechała z Polski

Źródło: Pudelek

Tagi: cleo