Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Prowadziła Galę Mistrzów Sportu. Mało kto ma pojęcie, kim jest w rzeczywistości, gorące zdjęcia potwierdzają
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 10.01.2021 17:49

Prowadziła Galę Mistrzów Sportu. Mało kto ma pojęcie, kim jest w rzeczywistości, gorące zdjęcia potwierdzają

Gala Mistrzów Sportu
fot. fragment 86. Gali Mistrzów Sportu, youtube.com/Przeglad Sportowy

Sobotnia Gala Mistrzów Sportu już za nami. Jedną z prowadzących całą imprezę była Aldona Marciniak, o której wcześniej było cicho. Dziennikarka na co dzień związana jest z Przeglądem Sportowym, a jej największą pasją są szybkie samochody, przy których chętnie pozuje. Co jeszcze o niej wiadomo?

Galę Mistrzów Sportu poprowadziła Aldona Marciniak oraz Jerzy Mielewski. Najlepszym, po raz kolejny, okazał się Robert Lewandowski, który zgarnął statuetkę za Najlepszego Sportowca Polski 2020.

Prowadziła Galę Mistrzów Sportu. Co wiadomo o Aldonie Marciniak?

Aldona Marciniak od lat jest związana z Przeglądem Sportowym, w którym jest specjalistką od sportów motorowych. W swojej dziennikarskiej karierze może się pochwalić również występami w telewizyjnym studio podczas transmisji Formuły 1.

Fani szybkiej jazdy z pewnością kojarzą ją również z różnych programów motoryzacyjnych, które można oglądać na Kanale Sportowym na YouTube. Dziennikarka może pochwalić się rozległą wiedzą i znajomością sportu.

Znana jest również ze swojego profesjonalizmu. Nic dziwnego, że to właśnie ona, wraz z Jerzym Milewskim, zostali wybrani na prowadzących Gali Mistrzów Sportu. Całość była transmitowana również na kanale Przeglądu Sportowego na YouTube.

Jej występ podczas gali spotkał się ze sporą aprobatą widzów. Internauci nie szczędzili jej dobrych słów, a dziennikarka zebrała pozytywne recenzje.

W kategorii najlepiej prowadzącego dziennikarza to pani należy się statuetka. Przyjemnością było oglądać tę galę. Gratuluję tak pięknej aparycji i przygotowania!

Pięknie pani prowadziła. Gratuluję.

Przepięknie pani wyglądała i rewelacyjnie prowadziła. Na początku byłam zaskoczona, że nie Paulina Chylewska prowadzi, ale po chwili już byłam panią zachwycona. Gratuluję! — pisali pod jej najnowszym zdjęciem z gali, które opublikowała na Instagramie.

Aldona Marciniak jest fanką motoryzacji

Aldona Marciniak jest wielką fanką motoryzacji i wcale nie kryje się ze swoją słabością do szybkich samochodów. Na jej Instagramie, na którym obserwuje ją ponad 18 tys. internautów, możemy zobaczyć różne zdjęcia w luksusowych samochodach.

Oprócz tego dziennikarka publikuje również zdjęcia, które dokumentują jej pracę zawodową oraz życie prywatne. Znajdziemy tutaj fotografie z podróży czy różnych mniejszych wypadów.

W rozmowie z Plejadą przyznawała, że ze względu na swoją pracę, codziennie walczy ze stereotypem kobiety wrzuconej w męski świat. W końcu motoryzacja nadal należy raczej do ich zainteresowań.

Przyznała, że nie jest to łatwe i „przechodzi różne fazy”. Według niej najgorsza jest pierwsza, czyli ta, w której mało kto traktuje kobiety poważnie, bo „przecież co dziewczyna może wiedzieć o sporcie motorowym”.

Trzeba pracować więcej, być przygotowanym lepiej, na każdym kroku coś udowadniać. Potem przychodzi etap egzotycznej ciekawostki — zdziwienia, że dziewczyna, a jednak coś ma do powiedzenia. Ostatni — i mam nadzieję, że w nim właśnie się znajduję — to moment, w którym jest się już naturalnym elementem tego świata, kobiecego czy nie — powiedziała.

A jak wam się podobała w roli prowadzącej? Czy Gala Mistrzów Sportu wypadła według was dobrze? Trzeba przyznać, że żona Kamila Stocha oraz Anna Lewandowska znalazły się w centrum uwagi.

Zobacz zdjęcia:

Gala Mistrzów Sportu

Gala Mistrzów Sportu została poprowadzona m.in. przez Aldonę Marciniak.

gala mistrzów sportu

Kobieta pasjonuje się motoryzacją, a na co dzień jest związana z Przeglądem Sportowym.

Gala Mistrzów Sportu

Ma słabość do szybkich samochodów, z którymi często pozuje.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Plejada, Przegląd Sportowy, Instagram