Gdzie mieszka Monika Olejnik? Prowadząca programu Kropka nad i zamieszkuje kamienicę w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Wokół tego miejsca narosło jednak wiele dyskusji. Co było ich powodem? Dom dziennikarki ma niezwykłą historię!

Polska dziennikarka telewizyjna i radiowa jest jedną z bardziej znanych medialnych osobowości. Bezpośrednia, niezwykle elokwentna i dociekliwa porusza tematy, o których inni dziennikarze nieraz boją się wspominać. A jak wygląda jej życie prywatne? Gdzie znajduje się mieszkanie Moniki Olejnik?

Gdzie mieszka Monika Olejnik?

W 2015 roku gwiazda stacji TVN24 zdecydowała się na zakup apartamentu w jednej z warszawskich kamienic. Mieszkanie, które mieści się przy al. Szucha 16 ma dość ciekawą historię. Budynek powstał jeszcze przed wojną przez Oficerską Spółdzielnię Mieszkaniowo-Budowlaną.

To właśnie tam mieszkali pułkownicy i generałowie podlegli Józefowi Piłsudskiemu. W czasach PRL rezydował tam sam Władysław Gomułka! Od 1954 roku budynek przejął Skarb Państwa. 

Obiekt sporów

Jak podaje program TVP Alarm, kamienica miała wcześniej należeć do Aliny D., matki Jakuba R. byłego wicedyrektora Biura Gospodarki Nieruchomości w ratuszu. We wspomnianym budynku mieściło się jego biuro. Na wymienionych osobach ciążyły poważne zarzuty związane z aferą reprywatyzacyjną. 

Monika Olejnik: dom gwiazdy budzi kontrowersje

Na reakcję dziennikarki nie trzeba było długo czekać. Za pośrednictwem konta na Facebooku poinformowała wszystkich, że zakupiony przez nią apartament pochodzi z legalnego źródła:

– Wyjaśniam, że mieszkanie, w którym mieszkam, zostało kupione NA WOLNYM RYNKU zgodnie z prawem. To mieszkanie BEZ WAD PRAWNYCH kupione za pośrednictwem agencji nieruchomości…- wyjaśnia dziennikarka.

Zobacz zdjęcia: 

Gdzie mieszka Monika Olejnik
Kadr z programu „Kropka nad i”

Monika Olejnik to dziennikarka telewizyjna i radiowa. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułObsada „Barw Szczęścia” w 2019. Nowe nazwiska w serialu!
Następny artykułCórka Kasi Kowalskiej pokazała się bez stanika! Wydała odważne oświadczenie
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.