Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek zanim została aktorką? Musiała naciągać ludzi. „Fatalnie się czułam”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 01.05.2022 12:17

Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek zanim została aktorką? Musiała naciągać ludzi. „Fatalnie się czułam”

Katarzyna Cichopek
TRICOLORS/East News

Dziś Katarzyna Cichopek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce. Jednak nie zawsze tak było. Aktorka zdradziła, czym się zajmowała, zanim rozpoczęła karierę w show-biznesie. Poprzednia praca wywoływała w niej fatalne samopoczucie.

Choć Katarzyna Cichopek ukończyła studia na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, od dziecka pasjonowała się aktorstwem i uczęszczała na zajęcia teatralne. Jednak dopiero rola w „M jak miłość” przyniosła wielki przełom w jej życiu.

Kiedy po raz pierwszy zagrała serialową Kingę, aktorka miała zaledwie 18 lat. Nie była to jednak pierwsza praca, jaką podjęła. Jakiś czas temu gwiazda wyznała, że jej aktywność zawodowa rozpoczęła się bardzo wcześnie, a zanim trafiła na plan, chwytała się różnych zajęć.

Katarzyna Cichopek musiała naciągać ludzi? Praca sprawiła, że czuła się fatalnie

Dziś Katarzyna Cichopek znana jest m.in. z reklamowania rozmaitych produktów na swoich mediach społecznościowych. Aktorka rozkręca także własną markę z biżuterią i akcesoriami. Jednak już wcześniej miała do czynienia z marketingiem, choć zdecydowanie nie było to pozytywne doświadczenie.

Podczas jednego z wywiadów gwiazda zdradziła, że swoją pierwszą pracę podjęła w telemarketingu. Musiała dzwonić do potencjalnych klientów, jednak szybko stwierdziła, że nakłanianie ludzi do zakupu i wydawania pieniędzy to nie jest jej bajka.

Fatalnie czułam się z naciągactwem i stwierdziłam, że to nie jest dla mnie, więc szybko z tego zrezygnowałam, ale doświadczenie zdobyłam – przyznała.

Cichopek byłą także wychowawcą kolonijnym i choć nie było lekko, także z tej pracy wyciągnęła pewne lekcje. Na szczęście nie musiała zbyt długo szukać swojej drogi. W 2000 roku wystąpiła w „M jak miłość” i, jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę. Aktorka zapuściła korzenie na planie i jest z nim związana już od ponad dwóch dekad.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marcin Hakiel ujawnia, co jest na nagraniach z Cichopek i Kurzajewskim. Jest zdruzgotany
  2. Ma dopiero 17 lat, już podjęła życiową decyzję. Wiadomo, z jakim wykształceniem skończy Roksana Węgiel
  3. Do sieci trafiły zdjęcia z domu Macieja Kurzajewskiego

Źródło: Kobieta WP