Ginekolog usłyszał od pacjentki, że ostatnio ma problemy ze zdrowiem. Gdy zorientował się, z czym ma do czynienia, od razu zadzwonił na policję. Musiał natychmiast przerwać badanie. Okazało sie, że 35-latka była świeżo po porodzie, jednak nigdzie nie było jej dziecka. Chwilę później kobieta ujawniła, że niemowlę nie żyje. Niestety, już nic nie można było zrobić. 

Ginekolog miał wykonać jedynie rutynowe badanie. Nie spodziewał się, że tym wydarzeniem za chwilę będzie żyła cała Polska. Natychmiast zadzwonił na policję, niestety było już za późno.

Policja musiała interweniować, ginekolog nie miał wyboru

Lekarz z pewnością nigdy nie zapomni tego dnia. Na rutynowe badanie ginekologiczne zgłosiła się 35-letnia kobieta, mieszkanka okolic Wrocławia.

Powiedziała, że ma problemy ze zdrowiem i chce skontrolować całą sprawę. To, co miało się później okazać, przechodzi najśmielsze oczekiwania. Z pewnością medyk nie sądził, że kiedykolwiek dane będzie mu zobaczyć coś podobnego.

Lekarz w czasie badania oniemiał. Ciało kobiety wyjawiło straszliwą tajemnicę. 35-latka była świeżo po porodzie. Medyk zaczął delikatną rozmowę z pacjentką i odkrył straszliwą prawdę.

Mężczyzna musiał natychmiast zareagować, ponieważ cała sytuacja była bardzo poważna. Postanowił, że weźmie sprawy w swoje ręce.

  1. Krzysztof Jackowski musiał przekazać wszystkim. Jasnowidz ujawnił, co wydarzy się w 2021 roku
  2. Z ostatniej chwili: Premier oficjalnie znosi obostrzenia. Klamka zapadła, przedstawił dokładny plan
  3. Gwiazdor TVN dotkliwie pobity. Na miejscu od razu pojawiła się karetka, dramatyczne kulisy zdarzenia

Ginekolog dowiedział się porażającej rzeczy

Pacjentka pod presją lekarza przyznała, co naprawdę ją do niego sprowadziło. 35-latka opowiedziała historię o niespodziewanym i szybkim porodzie oraz o tym, że noworodek jest martwy. Ginekolog natychmiast wezwał służby. 

Niestety, po przyjeździe policji okazało się, że noworodek nie żyje, a kobieta ukryła go w bagażniku motocykla na terenie posesji, w której mieszkała.

Twierdziła, że śmierć dziecka to wypadek a ona sama działała w wielkim szoku poporodowym. Jednak to nie zwalniało jej z odpowiedzialności za to, co zrobiła.

W rozmowie z portalem wroclaw.naszemiasto.pl osoba, która zna szczegóły tego śledztwa, powiedziała, że matka była pod opieką ginekologa i że dbała o tę ciąże. To tylko dodatkowo komplikuje całą sytuację.

Jednak 35-latka musiała ponieść konsekwencje swoich okrutnych czynów. Nawet jeśli jej postępowanie było podyktowane silnymi emocjami i kobieta była w afekcie, nadal podlega ona literze prawa.

Sekcja zwłok nie pomogła w ustaleniu bezpośredniej przyczyny śmierci maleństwa. Matce postawiono zarzut „dzieciobójstwa”, czyli zabicia dziecka w szoku poporodowym. Groziło jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Jednak oprócz tego zarzutu, postawiono jej jeszcze drugi. Mianowicie zarzut znieważenia zwłok. W tym przypadku grozi kara do dwóch lat więzienia.

Niestety w mediach nieraz możemy usłyszeć podobne historie. Niektóre matki z różnych przyczyn, czy to materialnych, czy emocjonalnych porzucają swoje nowo narodzone dzieci na pewną śmierć. Niektóre z nich nigdy nie zostały złapane oraz osądzone za to.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ginekolog
fot. pexels.com

Niestety, noworodek nie przeżył.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Nagła akcja na placu Konstytucji, próbowały zablokować furgonetkę. Osiem radiowozów na kobiety
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Edyta Górniak grozi wyjazdem z Polski, jeśli szczepienia będą obowiązkowe. „Nie pozwolę sobie aplikować jakiejkolwiek chemii”
  4. Lewandowski pokazał luksusowy pokój córek. Ich wielkość przypomina raczej salon, widok odbiera mowę
  5. Zenek Martyniuk z bukietem róż na peronie. Co się dzieje? Nie czekał na swoją żonę Danutę
  6. Właściciele zgotowali suczce straszliwy los. Czekali do ostatniej chwili, nie chcieli, by prawda wyszła na jaw
  7. Justyna Kowalczyk zachwyciła na Instagramie. Co za strój, piękne zdjęcie naszej mistrzyni (FOTO)

Źródło: popularne.pl, wroclaw.naszemiasto.pl

 

Poprzedni artykułDecyzja zapadła, nowe przepisy już weszły w życie. Wielkie zmiany dla żłobków i przedszkoli, rodzice powinni wiedzieć
Następny artykułUwaga: Masz dziecko? Czas się kończy, zostało tylko 9 dni. Ostatni moment, żeby otrzymać dodatek do 500 plus
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.