Dagmara Kaźmierska po raz kolejny znalazła się w ogniu krytyki. Tym razem celebrytka została zaczepiona przez fanów za nieodpowiednie podejście do wychowywania swojego syna, Conana. Internauci wytykali jej, że przez zbytnie niańczenie pierworodnego nie wyrośnie na prawdziwego mężczyznę. Królowa życia nie pozostała obojętna.

Odkąd Dagmara Kaźmierska na dobre zagościła w polskim show-biznesie, jedną z najpopularniejszych osób wokół niej stał się syn gwiazdy, Conan. Chłopak jest prawdziwym oczkiem w głowie swojej mamy, a ta zaciekle broni go przed negatywnym wpływem innych ludzi i stara się wychować jak najlepiej. 

Dagmara Kaźmierska syn

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że Dagmara Kaźmierska to Królowa życia z krwi i kości, która swoją kryminalną przeszłość nadrabia bezpośredniością, dość specyficznym poczuciem humoru oraz nieschodzącym z twarzy uśmiechem. Udział w programie TTV sprawił, że zaskarbiła sobie sympatię ogromnej ilości Polaków.

I tak krok po kroku pięła się ku szczytowi polskiego show-biznesu, a na Instagramie zgromadziła już ponad milion obserwujących, co czyni ją bezapelacyjnie jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Właśnie za pośrednictwem tego medium społecznościowego Dagmara utrzymuje kontakt z fanami, chwali się nowościami w swoim życiu, a także zachęca do oglądania nowych odcinków Królowych życia.

Jedną z gwiazd jej profilu stał się także jej ukochany syn Conan, o którym od zawsze mówi, że jest jej oczkiem w głowie i na nikim innym tak bardzo jej nie zależy. Stara się, by wyrósł na porządnego i dobrze wychowanego mężczyznę, a przy tym zdobył odpowiednie wykształcenie zawodowe.

To wszystko sprawiło, że Conan sam stał się celebrytą i cieszy się zainteresowaniem wśród fanów Kaźmierskiej. Niestety nie wszyscy twierdzą, że gwiazda wychowuje swojego syna, jak na prawdziwą matkę przystało. Najlepiej mówią o tym komentarze pod ostatnim z zamieszczonych przez gwiazdę TTV nagrań.

Dagmara Kaźmierska w ogniu krytyki

W poniedziałek, 22 lutego na Insta celebrytki pojawił się fragment nadchodzącego odcinka Królowych życia, na którym można dostrzec, jak ubolewa nad bałaganiarstwem syna. Gwiazda, która nie raz pokazywała, że los innych nie jest jej obojętny, skomentowała to następująco:

– I taka prawda. Co masz zrobić dzisiaj, zrób jutro. Tak jak Conanek. Kochani 22:05 widzimy się dziś w TTV. A po odcinku powtórka wczorajszego odcinka – jak bezstresowo wychowywać dzieci – napisała pod zamieszczonym nagraniem. Niestety, nie wszystkim się to spodobało i Kaźmierska została bardzo mocno skrytykowana. 

– Bardzo was lubię, ale rozpuszczony jest jak dziadowski bicz. Może jeszcze dziewczyna go wychowa – napisała jedna z internautek pod zdjęciem. 

Kolejna zaś była wyjątkowo oburzona:

– Czy pani chce wiecznie utrzymać i zajmować się swoim synusiem? On sobie nigdy nie znajdzie baby, ani nie założy rodziny, jeśli Pani wiecznie będzie go niańczyć. To ma być prawdziwy facet, a nie p*pa. Matka matką, ale bez przesady. Nie będzie w życiu szczęśliwy, jeśli wiecznie jest rozpieszczany – napisała kobieta. Dagmara Kaźmierska nie pozostała obojętna wobec tych słów i postanowiła odpowiedzieć:

– Mój cyrk, moje małpki. Tak na marginesie, „baby” sobie nie znajdzie, bo od dawna ma swoją kobietę. Nie pozdrawiam – odpisała Królowa życia.

Popieracie słowa internautki?

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Dagmara Kaźmierska opublikowała na Instagramie fragment nadchodzącego odcinka Królowych życia. Jego opis nie spodobał się wszystkim internautom.

Dagmara Kaźmierska
fot. instagram.com/queen_of_life_77/

Królowa życia nie pozostała obojętna wobec słów krytyki.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułJak będzie wyglądała Wielkanoc 2021? Minister Zdrowia odpowiedział
Następny artykułTragiczna wiadomość gruchnęła nagle. Dziennikarka Fiammetta La Guidara nie żyje
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl