Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” kompletnie się zmieniła. W nowym wydaniu ciężko ją poznać
Angelika Bielska
Angelika Bielska 05.06.2020 20:38

Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” kompletnie się zmieniła. W nowym wydaniu ciężko ją poznać

szybki makijaż
unsplash.com Gustavo Spindula

Gwiazda Gogglebox lubi popularność i fanów. Dba o nich m.in. za pośrednictwem swojego Instagrama. To właśnie tam regularnie publikuje zdjęcia i skrupulatnie dokumentuje swoje codzienne życie. Największą popularnością wśród fanów cieszą się posty, które dotyczące fryzur gwiazdy TTV. Agnieszka Kotońska z Gogglebox wciąż nie przestaje zaskakiwać.

Gogglebox wciąż przyciąga przed telewizory i budzi wiele emocji, tak samo jak jego bohaterowie. W tym Agnieszka Kotońska, która uwielbia spektakularne metamorfozy. Zmieniają się szczególnie włosy gwiazdy, które widzieliśmy w najróżniejszych kolorach. Obecnie bohaterka Gogglebox chwali się następną zmianą i nowym kolorem na głowie. Wygląda kompletnie inaczej!

Agnieszka Kotońska z Gogglebox i jej metamorfoza

Agnieszkę Kotońską z Gogglebox widzieliśmy już w kilku wydaniach. Gwiazda na swojej głowie miała już tleniony blond, brąz, różowe warkoczyki i doczepy różnej długości. Obecnie gwiazda Gogglebox powróciła do poprzedniego koloru.

– Dobry wieczór kochani. Nie miałam odwagi ściąć włosów. Wielki powrót do blond włosków… Stęskniłam się za blondem – oznajmiła Kotońska w poście.

– Ile ja już tych kolorów miałam na głowie, kto pamięta? Tym razem pomalutku wracamy do blond – pisała na Instagramie.

  1. Syn Zenka Martyniuka znów ma kłopoty. Tym razem sprawa może skończyć się w sądzie, jest komentarz
  2. Ciemne czy jasne żółtko jest zdrowsze? Kolor ma kolosalne znaczenie, przesądza o wszystkim
  3. Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka i Wojtek zdradzili całą prawdę o programie. Wszyscy poznali sekret

Włosy Agnieszki Kotońskiej zmieniły kolor

Gwiazda, jak to ma w zwyczaju, pewnie nie zostanie długo przy swojej fryzurze. Zapowiedziała już, że nowym sezon Gogglebox przyniesie nowe zaskoczenia.

– Obiecuję Wam, że razem z @hairstylist_kasiabajer szykujemy niespodziankę na kolejny sezon Gogglebox. Może czas też wrócić do korzeni – różowe włosy, takie w stylu glamour – czytamy.

Fanki gwiazdy są zaangażowane w dyskusję na temat fryzury Agnieszki. Pochwaliły one powrót do poprzedniego koloru, służąc dobrą radą.

– Bardzo ładnie, lepiej niż w ciemnych. Pozdrawiam serdecznie – napisała jedna z fanek pod zdjęciem.

– Przecież to i tak nie Pani włosy, tylko doczepy. Może by tak zdjąć doczepy, jakoś fajnie podciąć, rozjaśnić, jakiś zwariowany akcent różu dać? – pisze kolejna.

A jak wam podoba się Agnieszka w nowej odsłonie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gogglebox

Agnieszka wciąż się zmienia.

gogglebox

Teraz wygląda naprawdę wspaniale!