Golden retriever trafił do szpitala w przerażającym stanie. To, jaki los zgotowali mu ludzie, jest wprost niewiarygodny. Bezduszne jednostki poddały go prawdziwym torturom, które uniemożliwiły mu chodzenie, jedzenie i picie. Jego życie w mgnieniu oka zamieniło się istną wegetację i walkę o przetrwanie.

Aż trudno uwierzyć w to, do czego zdolni są niektórzy ludzie. Pozbawione serca i rozumu osoby wycięły bezbronnemu psiakowi uśmiech na pyszczku. Rana nieustannie krwawiła, a ból wydawał się nie do zniesienia. W połączeniu z poparzonymi łapkami i odciskami życie stało się dla niego katorgą i dramatem.

Golden retriever walczył o życie

Kiedy czworonóg trafił w ręce koreańskich działaczy na rzecz ochrony praw zwierząt przekonani byli, że nie uda im się go uratować. Jego stan był tragiczny. Sześciomiesięczny Golden retriever miał łapki pokryte w całości oparzeniami i skaleczeniami. Z ran sączyła się krew i ropa. Jednak nie to było najgorsze.

Na jego twarzy wycięty został uśmiech. Ten rodzaj okaleczenia ma nawet swoją specjalną nazwę Glasgow Smile. To metoda tortur, przez którą ofiara zostaje oszpecona do końca życia. Poraniony nożem pyszczek uniemożliwiał mu jedzenie oraz picie. Jego dalsze życie stanęło pod ogromnym znakiem zapytania.

Weterynarze rozpoczęli prawdziwą walkę

 Specjaliści mieli pełną świadomość, ze w tym przypadku każda sekunda jest na wagę złota. Nacięcie uśmiechu leczyli specjalnymi laserami, tak by dogłębnie zniwelować ranę. Zajęła się również chorymi i okaleczonymi łapkami.

Szczeniak wykazał się ogromną odwagą i cierpliwością. Ból, który musiał odczuwać w tamtej chwili, trudno jest opisać słowami. Jednak chęć życia wygrała. Zwierzak powoli dochodzi do siebie i odzyskuje siły. Weterynarze mają nadzieje, że szybko uda mu się znaleźć kochających właścicieli i dom nad głową.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pies
facebook.com

Pies padł ofiarą bezdusznych ludzi. 

Pies
facebook.com

Jego stan był tragiczny. 

Pies
facebook.com

Jego siła i determinacja jest niesamowita. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trutka na szczury w lekach. 2 mln Polaków zagrożonych, ministerstwo powołało sztab kryzysowy
  2. Bobas usiadł na odpoczywającym kocie. Zwierzak zareagował w jedyny możliwy sposób
  3. Dorota Szelągowska pokazała swoją choinkę. Internauci wytknęli jej jeden szczegół, są wściekli
  4. Były mąż napisał list do nowego partnera swojej małżonki. Był szczery do bólu
  5. Powiedziała szczeniakowi, że go kocha. Usłyszała, co jej odpowiedział i złapała się za głowę
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.