Choć Bogdan Kalus już wiele lat wcześniej spełniał się w aktorstwie, dopiero rola Hadziuka w kultowym serialu „Ranczo” zagwarantowała mu sporą popularność. Dzięki niej zebrał wokół siebie grono fanów, którzy bardzo interesują się jego losem również po zakończeniu serialu.

Ci mogli być więc nieźle zaniepokojeni, gdy zobaczyli ostatnio wrzucony przez aktora post na Instagramie. Zdjęcie i opis nie wskazują, by ze zdrowiem artysty było wszystko w porządku. Co się z nim dzieje?

„Ranczo”: Bogdan Kalus poddany leczeniu

Co wobec tego opublikował aktor? Na zdjęciu widzimy go z założoną maską tlenową. Można także dostrzec, że w jego ramię wbity jest wenflon. W tle widnie zresztą kroplówka, do której aktor jest podłączony. Nie ma wątpliwości, że taka fotka mogła fanów zaniepokoić, w końcu leczenie wygląda na dosyć poważne i według opisu trwa już drugi dzień. Nie wiadomo jednak, jak długie ma być.

Nie wydaje się jednak, by artyście działo się coś bardzo poważnego. Możemy tak wnioskować po jego minie, która wskazuje na jego całkiem niezły humor. Ten na pewno poprawił się jeszcze bardziej, gdy Kalus przeczytał komentarze pod swoim wpisem. Wśród nich jest bowiem mnóstwo życzeń powrotu do zdrowia i wyrazów wsparcia.

– Będzie dobrze, zdrówka — pisze jedna z fanek.

– Życzę Panu szybkiego powrotu do zdrowia — dodaje kolejna obserwująca.

Z czym boryka się aktor? Tego nie wiemy, choć możemy się domyślać, biorąc pod uwagę klinikę, w której się leczy. Chodzi o Centrum Medyczne MML, czyli specjalistów do spraw laryngologii, chirurgii nosa i zatok. Tamtejsi lekarze walczą także z uciążliwym chrapaniem u swoich pacjentów. Możemy więc sądzić, że aktor ma jakiś problem z górnymi drogami oddechowymi.

Warto przypomnieć, że z poważniejszymi problemami zdrowotnymi Kalus borykał się już w przeszłości. Dwie dekady temu, w Sylwestra doznał bowiem zawału. Udało mu się jednak wrócić do zdrowia i uprawiania zawodu. Jak później wyznał, w powrocie do formy pomógł mu udział w „Tańcu z Gwiazdami”.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Telekamery 2022. „Ranczo” serialem 25-lecia. Produkcja pobiła nawet „M jak miłość”
  2. „Dzień Dobry TVN”: Do sieci trafiło nietypowe nagranie. Tego widzowie TVN nigdy nie mogli zobaczyć
  3. Olek Sikora porażony, właśnie przekazał niepokojące wieści. „Nie zostawię tej sprawy bez reakcji”

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl