Helena Vondrackova ma już 72 lata, jednak w ogóle nie wygląda na swój wiek. Na scenie jest obecna już 55 lat i nic nie zapowiada, jakoby miała przejść na emeryturę! Co więcej, gwiazda czeskiej piosenki wciąż zachwyca urodą i wdziękiem. Jak ona to robi?

Helena Vondrackova jest jedną z największych czeskich gwiazd muzyki rozrywkowej, która świeci triumfy na scenie już od 1964 roku. Gwiazda dziś ma 72 lata, jednak patrząc na piosenkarkę, trudno w to uwierzyć. W ogóle nie wygląda na swój wiek!

Helena Vondrackova – jak dziś wygląda?

Helena Vondrackova dziś ma 72 lata, jednak wciąż regularnie koncertuje i jest w świetnej formie. Jak to robi? Artystka  regularnie ćwiczy, zdrowo się odżywia i stroni od używek, co ma świetny wpływ na jej ciało jak i psychikę. Nic dziwnego, że wygląda tak dobrze!

Nic nie jest jej straszne – w 2007 roku, jako 60-latka zdecydowała się na udział w piątej edycji polskiej wersji Tańca z Gwiazdami, gdzie finalnie zajęła dziewiąte miejsce. Jak Helena Vondrackova dziś dba o formę fizyczną? Gwiazda pływa, gra w tenisa, spaceruje z ciężarkami na nogach. Jej receptą na młodość jest również jej o 12 lat młodszy partner.

– Młodsi mają więcej temperamentu, to takie naboje z energią – cytuje słowa gwiazdy styl.pl.

Helena Vondrackova kocha Polskę

Helenie Vondrackovej Polska jest bardzo bliska, a wszystko zaczęło się jeszcze w 1977 roku, kiedy podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Sopocie wygrała Grand Prix za piosenkę Malovaný džbánku. Stała się wielkim hitem, mimo że Polacy nie rozumieli jej tekstu! Prywatnie Helena Vondrackova przyjaźni się z Marylą Rodowicz, a znajomość ta trwa już ponad 4 dekady.

Ciekawostką jest, że Maryla Rodowicz w jednym z wywiadów zdradziła, że jej czeskiej przyjaciółce, za czasów młodości, gdy występowały w Sopocie, spodobał się Seweryn Krajewski. Ta dwójka jednak nie była sobie pisana, za to w Sopocie Vondrackova poznała swojego pierwszego męża, z którym spędziła 18 lat życia. Dla Heleny Vondrackovej Polska jest ważnym miejscem, często więc wpada tu z odwiedzinami.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Helena Vondrackova dziś
instagram.com/helenavondrackovaofficial

Helena Vondrackova w młodości. 

Helena Vondrackova dziś
instagram.com/helenavondrackovaofficial

Helena Vondrackova dziś ma 72 lata.

Gwiazda wygląda świetnie i ma ciało, którego można jej pozazdrościć!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Agnieszka Kaczorowska nie wstydzi się publicznie karmić piersią „Nie mam oporów, to natura”
  2. Robert Korzeniowski wziął ślub z 16 lat młodszą ukochaną. Kilka miesięcy temu rozwiódł się z drugą żoną
  3. Jaka fryzura odmładza po 50? Modne inspiracje dla dojrzałych kobiet
  4. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  5. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

źródło: styl.pl

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.